Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20 napja volt petesejtleszívás...

20 napja volt petesejtleszívásom. Szeretkezés alkalmával mély behatoláskor fáj kb. méhszáj körül. Ez normális?

Figyelt kérdés
Másnak volt ilyen vagy már nem szabadna semmi fájdalmat éreznem ilyenkor? Nőgyógyászhoz csak jövőhét pénteken megyek.
2013. ápr. 20. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Visszaültetés volt?
2013. ápr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen.
2013. ápr. 20. 10:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt petesejtleszívásom, mégis fáj a méhszájam mély behatoláskor, pedig minden rendben van odabent. Csak "rövidebb" vagyok, mint az átlag, ennyi.
2013. ápr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nekem előtte nem fájt.
2013. ápr. 20. 11:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lehet, hogy össze van záródva a méhszáj, és még nem tökéletes a leszívás után. Ne menjen be ennyire, és egy-két hét alatt elmúlik! Nekem is fájt kicsit pár hónapig, de aztán elmúlt. Másodiknál már nem fájt pár napra rá.
2013. ápr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor már nekem 3 hete van ez a fájdalom. Hát nem is tud annyira bemenni, mert azért nagyon fáj úgy, de csak próbálkozik az ember, ki gondolta volna, hogy ennyi ideig tart. Most már félek a pénteki ultrahangtól is.
2013. ápr. 20. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!