Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bármikor teherbe eshetek...

Bármikor teherbe eshetek (remélem minél előbb), és egyfolytában attól félek hogy majd az utcán, bevásárlóközpontban, stb. rosszul leszek. Normális vagyok?

Figyelt kérdés

Attól parázok, hogy mondjuk a boltba rámjön a hányinger.

Mivel még nem voltam terhes, nem tudom ezek hogyan, milyen intenzitással jelentkeznek, tudom hogy változó, de akkor is. Milyen tapasztalataitok vannak?


2008. jún. 14. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem aki igazán hányingeres, hányós a terhessége alatt, az már akkor érzi a rosszullétet, mihelyst reggel kinyitja a szemét, egészen addig, míg este el nem alszik. Persze, előfordulhat az is, hogy hirtelen rád jön, de ezt csak azzal tudod vmennyire kiküszöbölni sztem, ha mindig van nálad vmi kaja, vagy innivaló ha mész vhová és ha érzed, hogy vmi nem oké, akkor eszel pár falatot.

Amiket írtam, azt saját tapasztalatból...

2008. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hát minden terhesség más de ne parázz a rosszullétektől egyszer azok is elmúlnak addig meg ne járkálj egyedül főleg ha hányos vagy ájulos szédülős leszel. Ezt előre senki nem fogja tudni meg mondani neked. Azt tudom az első gyerköccel olyan volt mintha nem is lennék vele terhes a mostanival podeig minden tipikus terhességi tünet kijött a hányástól az álomkórig meg az idegbetegségig. De nem akarom elvenni a kedved mert amint ezek elmúlnak a nő megkapja élete legnagyobb jutalmát érezheti nővekvő gyermeke mocorgását! Kitartást és sok szerencsét kívánok a bébi "Gyártáshoz" és a terhességhez.
2008. jún. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
suia! nem biztos egyáltalán,hogy te is hányós leszel! nyugi!
2008. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is hánytam mindkét gyereknél a 13. hétig, se erőm se kedvem nem volt az utcán, vagy bevásárlóközpontban mászkálni; föl sem tudtam kelni az ágyból. Aztán egyik napról a másikra elmúlt... De sok ismerősöm van, aki észre sem vette, hogy terhes, semmilyen kellemetlen tünete nem volt az elején. Persze a kérdés jogos, és persze normális vagy; lehetnek hülye szituk terhesség alatt, de legalább van, amin jót röhög az ember, amikor visszaemlékszik rájuk.
2008. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is rosszul voltam 20 héten keresztül, úgy ahogy az első válaszoló írta, reggeltől lefekvésig. De nekem dolgozni kellett, ráadásul színházban, színpadon! Volt, hogy egy előadás alatt 3x futottam ki, de szerencsére nem volt feltünő, mert azért időben érezni, hogy na most gáz lesz, bár csak kb 10 méter volt a wc-ig, ami egy bevásárlóközpontban nem így van, ott keresgélni kéne először hol is van! De ha megteheted, maradj otthon! Vagy vigyél magaddal zacskót, mint amikor buszon utaznak. Egyébként erőteljesebben jön ez a fajta hányás, mint a sima gyomorrontásos, ráadásul akkor is jöhet, amikor tök semmi nincs a gyomrodban. Mire kikisérleteztem mit tehetek ellene, mit ehetek és mit nem, addigra le is teltek ezek a szörnyű hónapok. Sajna ezen a téren mindenkinek más jön be. :(

A legrosszabb még az volt, hogy nem bírtam az emberek szagát, ami nem azt jelenti, hogy büdös volt valaki, csak egyszerűen ha közelről beszéltek hozzám, vagy a buszon...az szörnyű volt, de szerencsére tél volt, így feltettem a sálamat az orrom elé. nagyon ciki volt, mert nem lehet azt senkinek sem mondani, hogy bocs menj odébb, mert rosszul leszek...:) Hát, ez van! De te tuti nem leszel ilyen szerencsétlen!:)

2008. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!