Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény utáni mellett lehetek...

Esemény utáni mellett lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete késik a mensim. Párommal óvszerrel védekeztünk de kiszakad, még aznap este kimentünk a kórházba, ahol az éjszakás doki felírta a gyógyszert és megnyugtatott minket, hogy nem lesz semmi probléma, csak váltsuk ki mihamarabb.


El is ment párom az ügyeletre kiváltotta, tehát kb. az 3 órával az aktus után már bevettem a gyógyszert. De még mindig késik, ma reggel (első vizeletből) teszteltem és nagyon halvány csík megjelent a tesztkazettán. Létezik, hogy esemény utáni mellett terhes lettem?

(amiatt aggódok különösen, mert a 16. napon történt ez, és ugye ott körül van a peteérés is, akkor a legnagyobb az esélye a teherbeesésnek)


Mit tegyek, doki tud segíteni, vagy meg kell várnom, hogy megjöjjön vagy egyértelműen pozitív tesztet kapjak?


(A gyógyszert bevettem 2 órán belül, se nem hánytam, se nem ment a hasam, elvileg fel kellett hogy szívódjon)


Köszönöm az értelmes és segítő válaszokat!


2013. ápr. 20. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajna az esemény utáni tabletta nem nyújt 100%-os biztonságot, de ha ilyen hamar bevetted, akkor valószínűleg nem lesz gond. A teszteléssel viszont várj, hiszen a tablettával eléggé összezavartad a hormonháztartásod, tesztelj egy hét múlva is, akkor már hitelesebb lesz az eredmény.
2013. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez az eset sem kizárt, de az is lehet, hogy szimplán csak az eseményutáni borította fel a "működésedet", szerintem nézesd meg dokival...
2013. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajna lehetsz terhes. Az unokatesómék 3.gyermeke is eseményutáni tabi ellenére megfogant. Rengeteget vívódtak, hogy megtartsák e és végül úgy döntöttek hogy bevállalják. Az unokatesóm legjobb barátja nőgyógyász és őhozzá jártak, de rengeteg vizsgálatot végeztek, még Angliába is küldtek ki valami mintát /magzatvizet, vagy vért már nem tudom pontosan/. Egészséges aranyos édes kislányuk lett, de rengeteget szenvedtek érte.
2013. ápr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem tudnám most megtartani, pont ezért is rohantunk az orvoshoz azonnal...remélem tényleg csak a tabletta kavart be.
2013. ápr. 20. 20:14
 5/5 anonim válasza:
Mi lett végül?
2013. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!