Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, hogy a terhességi...

Volt olyan, hogy a terhességi tünetek hamarabb jelentkeztek, mint ahogy a teszt kimutatta a terhességed?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem most is ez van nem jött meg görcsök szédülés stb, de a teszt negatív :)
2013. ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És mit gondolsz? Terhes vagy?
2013. ápr. 21. 15:24
 3/12 anonim ***** válasza:

Nyilván nem terhes az első válaszoló, keveri a menzesz tüneteivel.

Kívánom, hogy mindenki élje át, de a negatív teszt késés után ritkán téved, hacsak nem késöbb fogant a baba.


Nekem a nem várt előtt egy 4-5 nappal menzi szerű enyhe görcseim voltak, mintha meg akarna jönni, de nem jött. A nem várt menzi 6. napjàn pozit teszteltem.

De előtte semmi sem, a menzis tüneteken kívül.


Sok sikert!


17+2hkm

2013. ápr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A nemvárt mensi utáni 6. napon mutatta csak ki a teszt a babát? Előbb nem teszteltél?

Első baba?

2013. ápr. 21. 15:32
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen, első baba:)

Elsőre sikeredett. Azért teszteltem olyan későn mert a ciklusaim borzslmasok voltak! 30- akár 40 napig is eltartottak. Éreztem a mensi szerű görcsökrt, így azthittem megjön, és nem tesztelek!

De em jött, ezért vettem s szép pozi lett Expect tesztel!


[link]

2013. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem gondolok semmit,hogy ne érjen csalódás ha nem vagyok az :) ! Első voltam
2013. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Már értem :)

Nekünk harmadik baba lenne, csak nem tudom, mikor mutat valósat, mert a legutóbbi ciklusom 47 napos volt. A 32. napon vagyok.

2013. ápr. 21. 15:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves 17+2khm! Örülök,hogy látatlanba megállapítottad, hogy nem vagyok terhes! Hozzá tenném 4éve mióta a fiam megszületett soha ismétlem SOHA nem görcsöltem sem menses elött semm alatta,nem vagyok szédülős fajta sem! Az egyetlen jel a menses előtti kicsit több folyás ami most nincs! Tehát a nyilván nem lehet,hogy nem is olyan nyilván való!

Első voltam!

2013. ápr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csutortokon mar ereztem, hogy van valami, mert mar mulni kellett volna s ciciduzzanatnak (mensi elott par nappal mar apad) es nem jottek a szokasos pattanasok. Szombaton teszteltem, poz lett, de kegyetlen halvany volt, parom nem is vette komolyan...
2013. ápr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy terhes vagy, de Te sem allithatod, hogy ezek a terhestuneteid vannak, amikor meg nem is tudod, hogy terhes vagy. Ugyanugy lehetseges a premens is... Ha szeretned a babat, kivanom, hogy legyen, de tenykent meg nem kezelhetjuk...
2013. ápr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!