Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy sok esetben...

Miért van az, hogy sok esetben (ahogy olvasom itt) hetekkel később mutatja ki a teszt a terhességet még középidős peteérésnél is?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Mindig arra tippelünk, hogy késői pé miatt, de ha fix az időpont, akkor csak a kevés hcg-vel tudom magyarázni. Van, akinél lassabban emelkedik.
2010. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13.nap ovu,27.ciklusnap pozi teszt!Én egy ellenpélda vagyok:-D
2010. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert rosszak a tesztek. És ezt most viccen kívül mondom. Vackok, nagyon kevés megbízható teszt létezik. A másik oka pedig, hogy ez kb olyan, mint amikor méred a cukrodat. Ha kevés vért cseppentesz a papírra, akkor képes egy 5,9-es cukrot 1,9-esnek mérni. Ugyanez a helyzet a terhességi tesztekkel. Ha kevés vizelet kerül rá, akkor nem mutatja ki a terhességet, az pedig senkitől nem várható el, hogy tudja mennyi vizelet szükséges hozzá. Én ezért részesítem előnyben a mártogatós teszteket, ezerszer megbízhatóbbak. Be kell tartani az előírásokat, mint mindennél, ha kevés a vizelet, akkor előfordul, hogy egy 15-16 hetes terhességet sem mutat ki a teszt.
2010. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is totális ellenpélda vagyok, csak próbáltam magyarázatot találni. Viszont rossz teszttel még nem volt dolgom.
2010. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!