Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti szülnétek gyereket egy...

Ti szülnétek gyereket egy olyan embernek aki a származásotokat emlegetné a veszekedések alkalmával?

Figyelt kérdés
Félvér vagyok ( félig cigány származású) imádom a férjemet és Ő is engem,de amikor veszekedünk mindíg ilyeneket mond,hogy : " ezt a cigány stílust már befejezhetnéd" meg hasonlók,ez nekem nagyon rosszul esik,mert nem gondolom,hogy én az a rossz fajta ember lennék.Amúgy fehér vagyok,normális,dolgozok,csak a temperamentumomban látszik,hogy van bennem vonó...Szeretnék tőle gyereket,de ilyenkor meggondolom :( nem akarom,hogy lenézzen egész életemben

2013. ápr. 21. 20:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem!!!!!! Ez mar regen rossz... Sztem. Jol gondold meg.
2013. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hű. Nem tudom. Nem szeretném a helyedben meghallani, amikor esetleg a gyerek hisztizik, ő meg rászól ugyanilyen szöveggel. Egyébként min veszekedtek, és hogyan? Gondolom repülő csészealjak nem szállnak.
2013. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt a gondolatom, mint a masodiknak mi lenne akkor?! Ne vedd bantasnak :) Csaladja is ilyen? Elso voltam.
2013. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Sima átlagos veszekedések.Nem dobálok semmit:) csak felemelem a hangom,de még kiabálásnak sem mondanám.Erre mondja,hogy cigány a stílusom.aztán persze mindíg jön,hogy szeret meg stb.Mindketten szeretnénk babát,de mostmár az összes vitánál előjön a származás téma,nem tudom,hogy mit csináljak,nagyon megalázó.Persze azt mondja,hogy nem gondolja komolyan.de akkor hogyan gondolja???
2013. ápr. 21. 20:34
 5/22 A kérdező kommentje:
a családja soha egy szóval nem mondana ilyet ! velük lakunk és nagyon szeretem őket!
2013. ápr. 21. 20:35
 6/22 anonim ***** válasza:
12%

A gyereket nem a párodnak szülöd,hanem magadnak.Te fogsz hozzá felkelni,te fogod szoptatni.

Mikor hozzámentél,akkor is tudnod kellett volna,hogy nem sok ésszel van megáldva,ha ilyeneket mond.

De az is lehet,hogy csak évődés,komoly gondolatok nélkül.

És mi van ,ha van benned vonó?? Fogd magad vissza.

2013. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Bennem (elméletileg) semmi cigány vér nincs de az én temperamentumomtól is őrizzen az Isten. :D

Szóval a férjednek nem szabadna így beszélni veled.. A származásodat a szájára sem szabadna vegye, ha szeret.

2013. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igaz,hogy teljes legyen a kép,azért azt is meg kell mondanom,hogy párszor már tőlem is megkapta,hogy köcsög,meg idióta. Persze én sem gondolom komolyan,de Ő már anélkül,,hogy mondanék rá akármit, le cigányoz.
2013. ápr. 21. 20:45
 9/22 Babeli Zurzavar ***** válasza:
72%
ha ezt a temperamentumot a parod ciganykodasnak tekinti,akkor jelentem az en zsido csaladom is elmegy cigany szarmazasunak.... en tuti visszaszolnek h O meg ezt a parasztkodast fejezze be! szulne neki a rosebb de felesegul sem mentem volna hozza ...
2013. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Most mondta,hogy a gyereknek is simán megmondja,hogy ne viselkedjen úgy mint egy cigány.
2013. ápr. 21. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!