Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy valami más?...

Terhesség vagy valami más? Bonyolult, a többi lent?

Figyelt kérdés
Elméletileg április 4-én volt meg utoljára ma vagyok a ciklusom 19. napján. Már van két gyerekem a harmadikat tervezzük. Lehetséges hogy április 4-e előtt teherbe estem de megjött? Mert most feszül a hasam szemmel láthatóan nagyobb lett, sokszor rámjön az a tipikus mindjárt megjön érzés, néha a melleim is érzékenyebbek. És fehér krémszerű folyásom van. Mikor az első kettő gyermeket terveztük megfigyeltem magam tudtam mikor van peteérésem. De ebben a hónapban nem tapasztaltam azt a tojásfehérje szerű nyákot. A menzesz után egyből ez a fehér krémes folyás van. Tesztelni nem merek, mert nem szeretnék csalódni, dokihoz 3 hét múlvára kaptam időpontot. Egyébként januárban hagytam abba a fogamzásgátlót. Rendszertelenek a ciklusaim ezért nem a napokat számolom a peteérés eltalálásához hanem a nyákot figyelem. De most ebben a hónapban nem volt ilyen. Nem volt p.é.-m vagy esetleg baba lehet? Volt akinek megvolt a menzesze terhessége elején? elméletileg május elejére kellene megjönnie.
2013. ápr. 22. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én csinálnék egy tesztet a helyedben! Tudom, hogy rossz a csalódás, de az orvosnál sem lesz majd másképp... Előbb-utóbb úgy is kiderül és ha arra gyanakszol hogy már az előző ciklusban teherbe eshettél akkor a teszt bőven ki fogja mutatni, úgyhogy mire is várnál?? :)
2013. ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát jó, megvettem a tesztet de csak holnap reggel csinálom meg. azért van bennem kétely mert mi van ha tök normális a ciklusom és csak valami más miatt vannak ilyen tüneteim, és negatív lesz és két hét múlva megjön, és el leszek kenődve a sikertelenség miatt. Vagyis hogy idegesíteni fog hogy holnap megcsinálom a tesztet ami negatív és hiába való volt hiszen még csak a 19. napomon vagyok. :( Persze ott az a lehetőség is hogy mi van ha az előző ciklusból lett baba, akkor már kimutatja és persze akkor örülünk majd nagyon.
2013. ápr. 22. 14:20
 3/4 A kérdező kommentje:
negatív lett :(
2013. ápr. 23. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! :(
2013. ápr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!