Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek a terhesség első...

Akinek a terhesség első hónapjában még volt valamennyi (kevés) vérzése a nem várt idején és esetleg még az ébredési hőmérsékletét is mérte, annak hogyan alakult a görbéje?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár nem az én görbém, de szerintem jó példa. Azon az oldalon találtam, ahol vezetem a hőmet. Most visszakerestem neked. Ő mint láthatod nem is kicsit vérzett. Nem is értem, hogy maradt meg a babája, de biztos, hogy minden rendben, mert már ki is írta, hogy lány.

[link]

2013. ápr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, kedves tőled, hogy kikerested nekem.

Igazából az érdekelt, hogy ha terhesség alatt még megjön a mensi, csak jóval kevesebb, az a hőgörbén hogyan mutatkozik meg. Lemegy-e a hő a vérzés idején. De látom, hogy valamennyire lezuhant ebben az esetben is.


Akinek van még példája ilyen esetre, az légyszi írjon.

2013. ápr. 22. 08:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nálam is hasonló a helyzet, mint nálad lehet. (Bár én vártam a mensit, gondolom te babát szeretnél.) Megjött szombaton (pontosan), de kevesebb volt mint szokott lenni. De nem is ez a legfurcsább, hanem az, hogy nem görcsölök/görcsöltem. A gyengébb vérzés már máskor is előfordult, de az első 3 nap mindig erős görcsök mellet telt. Mára pedig nagyon bő vizes folyásom lett, amibe pár csepp vér is kerül. Mivel a hőm leesett (37,4; 37,2; 36,8), így kizártam a terhességet. De most már kicsit bizonytalan vagyok én is, mert a már nincs rendes vérzésem és a hőm is újra emelkedik. Lehet holnap reggel meg kéne kockáztatnom egy tesztet. Veled mi a helyzet?

2013. ápr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, mi babát szeretnénk, nekem késett 2 napot a mensim, de az első két nap csak nagyon-nagyon kevés volt, első nap barnás, majd második nap rózsaszín, vagy inkább test színű. Ilyen még sosem volt. Harmadik napra kicsit nőtt a mennyiség, illetve pirossá vált a vérzés, de még mindig nem normális mennyiség. De nálam szerintem ha el is kezdődött valami (babára gondolok), sajnos már nem valószínű, hogy még meg van. Sajnos a hőm is vissza esett valamelyest, igaz nem a cover line alá.
2013. ápr. 22. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért megnyugvásképpen ellőhetsz egy tesztet, különben csak feleslegesen ezen gondolkozol. Nem bántásból írom, csak tudom, hogy a helyedben én is reménykednék. Jobb biztosan tudni hányadán áll az ember. Pont ezért döntöttem el én is, hogy tesztelek, mert az utóbbi napokban ezen pörög az agyam. Bár még nem döntöttem el,hogy inkább negatívnak vagy pozitívnak örülnék.
2013. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!