Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu tesztet használok, mikor...

Ovu tesztet használok, mikor érdemes együtt lenni, ha kisfiút szeretnénk? A 2. pozitív napon, vagy az első negatívon?

Figyelt kérdés
Este fél 7 körül szoktam a tesztet csinálni, ha akkor negatív, az esti együttlét már nem késő?
2013. ápr. 22. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt így nem lehet kikalkulálni.
2013. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ha a köv nap már pozi, akkor nem. Nagy eséllyel kisfiút a peteérés napján lehet "csinálni", vagy amíg életképes a petesejt. Esetleg előtte 1 nappal.
2013. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mind a két terhességemnél ovuláció előtt pontosan 3 nappal voltam együtt a párommal. Van egy fiam és egy lányom :)
2013. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3. - ez aranyos! :)


Az az igazság, hogy van egy tündéri kislányunk, és a férjem picikét jobban szeretne 2-nak kisfiút, persze a kislánynak is nagyon fog örülni, de gondoltam, legalább adunk egy esélyt :)

2013. ápr. 22. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:

a módszer olyan 70%-os.

[link]

2013. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon régi.....de mégis lett kisfiú babátok így kérdező? Írd meg légyszíves, nagyon várom a válaszod!


Kislányunk van és mi is szeretnénk egy fiú tesót. Ebben a hónapban 2nap volt pozi az LH és mi csak a 2.pozi utáni 1.negatívon voltunk együtt reggel és este. Reménykedünk, hogy így is összejött.

2017. nov. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!