Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mért van az hogy már nagyon...

Mért van az hogy már nagyon látszodik a hasam de egyáltalán nem kemény?

Figyelt kérdés
17 leszek és 5 hetes terhes vagyok a hasam látszódik már most is de egyáltalán nem kemény ez hogy lehet??

2013. ápr. 23. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
5 hetes terhesen látszódik a has? Most viccelsz ugye? Épp, hogy kimaradt a menzeszed... Tanulj egy kevés biológiát és ne a szexen törd az agyad! És ilyen szül gyereket! Gyönyörű!
2013. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen látszódik és akkor
2013. ápr. 23. 10:37
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
max fel vagy fújódva. De miért is kellene keménynek lennie? Ezt honnan vetted? Szegénykém, van még mit tanulnod, és most nem bántani akarlak a korod miatt.
2013. ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát tesómnak pl sokkal keményebb volt a hasa mint normálba mikor nem terhes nekem meg ugyan úgy puha
2013. ápr. 23. 10:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

kedves első, nekem is látszódott 5 hetesen, természetesen csak puffadás volt, de terhes poci:) ikrek:))

egyébként nem kell keménynek lennie, kérdező

2013. ápr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért mert nem a baba miatt van hasad még, hanem mert fel vagy puffadva, tele vannak a belek levegővel, ez meg így ugye nem tud kemény lenni. A bébi még csak pár milliméter, ilyenkor még nem látszódhat a terhesség! Majd lesz kemény is ne aggódj, amikor már nagyobb lesz a baba! :)
2013. ápr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5 hetesen még nincs bébi, ami pár mm, mert akkor max pár mm-es petezsák van, amiben még nincs bébi, most fejlődik...
2013. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A terhesség elején gyakori a puffadás, nekem 6-7 hetesen nagyobb volt a hasam mint 15 hetesen, amikor már nem puffadtam, ellenben a hasam nőtt már.
2013. ápr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát nemtudom kiváncsi vagyok milyen lessz a hasam de nem ikrek
2013. ápr. 23. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!