Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy napos enyhe verzes barnaza...

Egy napos enyhe verzes barnazas alhasi gorcs tompa szuras talán baba?

Figyelt kérdés
Par hete feszul a mellem,emelyges,hanyas,faradekonysag ,30 napos ciklusnal 3-4 napig verzek ,egy hete volt egy napos enyhe verzes utana barnazas,de az alhasi gorcs folyamatos ,az ujabb mensihez nagyon korai,verzes zavar vagy baba lesz?

2013. ápr. 24. 10:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem baba!a tünetek arra utalnak egyértelműen! :) teszteltél már?
2013. ápr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jovoheten tesztelek,felek h mas lesz baba helyett :( Ngy. is csak jovoheten lesz.

Minden jel babara utal,megerzeseim is ezt sugjak ,csak ezek az alhasi gorcsok ne lennenek,a mell es bimbo erzekenysegtol kikeszulok

Azt furcsalom h hiztam de csak pocakra ...

2013. ápr. 24. 11:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy baba va, és a hasszúrkálás is lehet a terhesség jele. Nekem is megvoltak ezek a tünetek ebben a hónapban, és végülis sajna megjött! De remélem neked nem így lesz! :-)
2013. ápr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem meg nagyon korai volna a mensi,majus 16-18 korul varhato,ezert nem tudom hova tenni az alhasi gorcsoket ...hamarosan kiderul :)
2013. ápr. 24. 14:53
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor végülis neked nemrég kellett volna megjönnie, de csak egy kevés vérzés volt és alhasi görcs? Jól értem?

Hát végülis akkor baba is lehet, de szerintem tesztelj, mert máe kimutatná, és mindenképpen menj el orvoshoz ha pozi ha nega, mert nehogy méhen kívüli legyen! :-)Megy a drukk! :-)

2013. ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
E honap 18- ra vartam,de 17.-en volt enyhe verzes es barnazas,elotte egy hettel mar gorcsolok most semmi nem volt csak akkor amikor picit vereztem/egy nap- egy betet/ ennyi utana elallt es csak barnazgattam 2 napig.Azota gorcsolok mellem faj lassan ket honapja ....
2013. ápr. 25. 11:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Teszt???
2013. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jovoheten tesztelek es ngy.
2013. ápr. 25. 13:48
 9/11 A kérdező kommentje:
Babaaaaaaaaaaa :-):-):-):-)
2013. máj. 9. 11:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok kismama! Sok boldogságot! :-)
2013. máj. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!