Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjön akkor a menstruáció,...

Megjön akkor a menstruáció, ha tegyük fel valaki (tudom, h nem nagy az esély) 4 nappal a ciklus kezdete előtt esik teherbe?

Figyelt kérdés
Ugye ilyenkor még nem történik meg a beágyazódás,előfordulhat h ezért van az,h vannak olyanok,akiknek még megjön,v is véreznek,de mondjuk más,mint úgy általában.
2013. ápr. 24. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem hinném, hogy mefjön!De nagyon minimális az esélye, hogy teherbe eshetsz, persze ha nem védekezel, bármikor előfordulhat!


17+5hkm

2013. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, én is így estem teherbe a fiammal :)
2013. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megjott neked? És ugyan olyan volt mint máskor is v vmiben eltért?
2013. ápr. 24. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális mennyiségű vérzés volt. Észre sem vettem, hogy terhes vagyok.

Aztán a rá következő hónapban maradt ki a mensim, és aznap akkora erős pozitív tesztem volt, hiszen már a 2.hónapos terhes voltam :)

2013. ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Szal akkor lehetséges. Ha velem is ez történt akkor most vagyok az aktus utáni 13.napon,15.én megjött,véreztem kb 2 napig,utána csak barnás volt,tisztasági is elég volt szinte. Ilyenkor most akkor h is van? Mikor kéne tesztelni? Azért gyanakszom,m igy 1 héttel mensi után nem szokott görcsölgetni a hasam,de most érzek ilyesmit.
2013. ápr. 24. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Végülis azt szokták mondani, hogy aktus után 2 héttel már kimutatja a teszt, de én még várnék rá 1 hetet plusszba, akkor már tuti az eredmény! :-) Megy a drukk!
2013. ápr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem mensi elött 2 nappalsikerült, de ajnos elvetéltem pár hetesen:(
2013. okt. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!