Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt kérdés?...

Ovulációs teszt kérdés? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Még sosem próbáltam az ovulációs tesztet, azt sem tudom hogy működik, ezért minden infó érdekelne. Mikor kell elkezdeni, hányadik napon? Minden nap kell tesztelni? Ez is hasonlóan működik mint a terhességi teszt, hogy egy teszt-egy alkalom, mindig újat kell venni? Hogy kell használni?

Bocs ha hülyeségeket kérdezek, de tényleg nem tudok róla semmit. Már van egy gyerekem, ő mindenféle számolgatás nélkül összejött az első hónapban, most másodikat szeretnénk, eddig megérzésre hagyatkozva, illetve naptáras módszerrel figyeltem, de nem sikerült teherbe esni. Ezért gondoltam a tesztre, hátha több sikerrel járunk. Előre is köszönöm a segítséget.


2013. ápr. 24. 15:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és melyik fajtát ajánljátok?
2013. ápr. 24. 15:21
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A használati utasításban minden pontosan le van írva, amiket kérdezel. A tesztek egyszer használatosak, én először a dm-ben vettem Corax márkájút, de 3000 Ft volt 5 db. Most a vateráról rendeltem (regisztráció nélkül is lehet) 35 db-ot postaköltséggel együtt 2100 Ft-ért. Szerintem ez is tök jó, egyszerű használni.


Tesztelni középidő előtt 2 nappal érdemes elkezdni, délután-este lehetőleg ugyanabban az időpontban tesztelj. Ezt reggeli elsőből nem ajánlja, inkább délutániból, (Én 7 körül szoktam.) ill. tesztelés előtt 2 órával már ne pisilj és lehetőleg ne igyál extra sokat előtte.

2013. ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget.

A vaterás tesztről én is olvastam itt, és hogy olcsóbb mint a gyógyszertári, de ugyanolyan jó.

A délutáni tesztelés jobb is nekem, a reggelit biztos elfelejteném mindig.

2013. ápr. 24. 16:39
 4/7 Roberta77 ***** válasza:

Én rendszeresen használom! Fertinet.hu-n rendeltem

Este 6-7 között, előtte nem iszok.

Nekem későn van peteérésem és erre az ovuteszt használata során jöttem rá :-)

2013. ápr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem meg előbb van, mint a félidő...mensitől 10-11.nap érdemes tesztelni, nekem 12. nap van a peteérés.


Sok sikert!

2013. ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 25-ös Wondfo ovulációs teszttel elsőre sikerült teherbe esni, előtte 7 hónapig nem. A fastest.hu-ról rendeltem, a használati utasításban minden benne van!

Sok sikert! :)

2013. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves válaszolók és kérdező!

érdeklődnék, hogy hogy alakult veletek a helyzet, sikerült valamelyikőtöknek teherbe esni a teszttel? Nekem a héten hozta a postás a vaterás tesztet, holnap 10.nap lehet hogy elkezdem a tesztelést, ezek szerint reggel és este is ajánlatos lenne? - mi is hasonló cipőben járunk mint a kérdező első gyermek elsőre, második még várat magára... Jónás naptárról hallottatok, volt aki azzal együtt használja az ovulációs tesztet?

2013. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!