Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 éve tervezzük a második...

1 éve tervezzük a második gyermekünket, de sajnos nem akar összejönni. Vásároltam a napokban ovulációs mikroszkópot. Sok jót hallottam róla, de szükségem lenne még több bíztatásra ezzel kapcsolatban. Beválhat?

Figyelt kérdés
2008. jún. 15. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én azzal bíztatni nem tudlak mivel nekem nem segített.Én 3 hónapig használtam,de én 1 vagyok a sok közül.Mi is a második babát terveztük nekünk 10 hónap kellet hozzá én is kipróbáltam mindent 6 hónapig szedtem a clostilt minden másnap jártam uh-ra,hogy nézzék a peteérésem és mikkor lazán vettem a dolgot akkor jött össze.Ne foglalkozzál semmivel igaz én már könnyen beszélek,de bejön.Nézzd azt,hogy van már egy csodálatos gyermeked.Sajnos valakinek még 1 sincs és hidd el összefog jönni.Sok sikert!
2008. jún. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam nem gondolni a dologra, de valahogy ráterelődik a szó. A Kisfiunk most 5 éves. és napi szinten megkérdi, hogy mikor jön már a tesókája... Szóval így igen nehéz. Remélem azért összejön. Nektek gratulálok!
2008. jún. 15. 08:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem sem mutatott kb 2 hónapig semmit és csodák csodája ebben a hónapban mutatott páfrányosat!
2008. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
LH teszt sokkal jobb, nekem az jött be, a mikroszkóphoz sok tapasztalat kell, hónapok! Az LH teszthez csak pisi kell és kész, ketté is tudod vágni 5ből 10 lesz! A DMben Tescoban is van! Drágább de jó! Én is a másodikat akarom, ezért vettem! 2 hónapja használom.
2008. jún. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is az ovuteszt vált be. Már első probálkozásra sikerült. Emellett figyeltem a hüvelyváladékot is.
2008. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!