Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A gyógyszer abbahagyása után...

A gyógyszer abbahagyása után mennyi idővel estél teherbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan érdekes olvasni, hogy valaki egy szemet kihagy, és máris beüt a krach.

Valaki meg tudatosan abbahagyja, de csak hóbnapokkal, sőt akár évekkel később esik teherbe.


Én márciusban hagytam abba, és abban reménykedtem, hogy rögtön terhes leszek. Nem lettem...

Most bízok a második hónapban.


(Pedig több helyen olvastam, és az orvosom is mondta, hogy már olyan alacsony a mai gyógyszerek hormon tartalma, hogy nincs már az a pár hónapos kiürülési időszak.)


Kiváncsian várom, hogy kinek hogyan alakult. :)



2013. ápr. 25. 08:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tavaly januártol nem szedtem, juniusban probálkoztunk először, össze is jött rögtön.Mi vártunk a kiürüléssel.
2013. ápr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Júniusban jött össze??? Hát, akkor neked nemrég született meg a kisbabád!! :)

Sok boldogságot nektek!

Köszi a választ!

2013. ápr. 25. 08:37
 3/17 anonim ***** válasza:
Abbahagytam, 1 hónappal később pozi volt a teszt.
2013. ápr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Kedves #3, az egy hónappal később azt jelenti, hogy a menzeszed után durván 2 héttel (tehát az első peteérésnél) teherbe estél?

Mázlista... Köszi, hogy írtál! :)

2013. ápr. 25. 08:51
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia ahogy abba hagytam tudatosan vártunk 2 hónapot 3.hónapba próbálkoztunk és összejött 7 hkm :D
2013. ápr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Fél évvel később jött össze, bár 5 hónapig csak hazárdíroztunk, de a 6. hónapban használtam ovulációs tesztet, és egyből összejött.

Bár hozzátartozik, hogy mikor abbahagytam, mindenféle mellékhatások jöttek elő, cisztákkal éjszakai ügyelet, szivárgott az előtej a mellemből, szóval orvostól orvosig mászkáltunk hónapokig. És mindenhol azt kaptam, hogy nem találtak semmit, amiatt lehet, hogy abbahagytam a gyógyszert!!!

Úgyhogy persze, alacsony a hormontartalom, de azért egy egészséges hormonháztartást plusz hormonokkal bombáznak, annak igen is van hatása, az abbahagyását követően is!!!


Sok sikert!

2013. ápr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kicsit helyrebillentem lelkileg. :)
2013. ápr. 25. 09:28
 8/17 anonim ***** válasza:
Én novemberben hagytam abba, következő év decemberében fogant, most már 7 hónapos! :)
2013. ápr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Több, mint egy év múlva??? :O
2013. ápr. 25. 10:15
 10/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy az első hónapban nem jött össze, még nem kell kétségbe esned...
2013. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!