Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3-4 napja késik, teszt negatív...

3-4 napja késik, teszt negatív, akkor tuti nincs baba, ugye?

Figyelt kérdés

28-30 naposak a ciklusaim. Ha 28-cal számolom, akkor 5 napja, ha 30-cal, akkor 3 napja késik. Kb. másfél hete már éreztem enyhe görcsöket, mintha meg akarna jönni, mondtam is, hogy megint megjön, plusz kijött két pattanásom. De azóta sem semmi. Nem érzek semmit, kicsi diszkomfort érzés a hasam aljában.

Ma délután teszteltem, negatív. Akkor tuti megjön, ugye? :(

2 éve próbálkozunk. :(


2013. ápr. 25. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Tuti akkor lesz ha megjön, de azért lehetne már pozitív, viszont van hogy késöbb van a peteérés és akkor késöbb is mutatja ki. Kivizsgáláson nem voltatok még? 2 év sok idő...
2013. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De, bal petevezetékem elzáródva, a jobb átjárható. Letrox-ot szedek a TSH-ra és bromocriptint a prolactinra.

Van papírom a kontroll vérvételre, ha most megjön (úgy terveztem, hogy holnap megyek vért vetetni, de ugye nem jött meg....), és májusban mennénk vissza a Kaáliba.

2013. ápr. 25. 21:25
 3/4 Ufobaby ***** válasza:

A felmérések szerint 75%-a mutatja ki későőb a pozitív tesztet...várj vele, és holnap reggel tesztelj...bármi lehet.

Hasonló helyzetben vagyok. Mi már több, mint két éve próbálkozunk és én tegnapra nem vártam, de még nem jön... én még várok a teszttel:)

2013. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem egyet, most délután, negatív. :(
2013. ápr. 27. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!