Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérésre reagálhat a...

A peteérésre reagálhat a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

A ciklusom 20. napján pozitív lett az ovulációs tesztem, és csak kíváncsiságból egyidőben vele, csináltam egy terhességi tesztet is. Az ovu teszt pozitív lett, de nagy meglepetésemre a terhességi teszt is fokozatosan becsíkozódott. 3 percen belül halvány, 10 percen belül teljesen jól kivehető tesztcsík lett rajta. Nem hagyott nyugodni, ezért másnap is csináltam egyet-egyet. Már az ovu teszt és a terhességi teszt is negatív lett.

A ciklusom olyan 35 nap körüli.

Járt már valaki hasonlóan? Hogy az lh szintre valamiért reagált a hcg tesztje? (Eddig csak a fordítottjáról olvastam.)


Köszi előre is a válaszaitokat!


2013. ápr. 26. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ez kizárt. vagy az is LH teszt volt, vagy simán rossz. nekem mindig totál hómező volt, ha nem volt baba, és kivehető csíkos, ha volt (60 ft-os one step vaterás)
2013. ápr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy igen. Amikor volt néhány halvány pozi tesztem (terhességi teszt), de nem volt baba és meg is jött, csak késett pár napot, azt mondta a doki, hogy az terhességi teszt jelezheti a peteérést is.....
2013. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

Én is csak arra tudok gondolni, és remélem is, hogy a peteérést jelezte valami furcsa módon. Mivel ebben a ciklusban a 10. napon voltunk először együtt, és az ovu teszt is csak a 20. napon lett pozitív, ezért már, amikor pozitív lett a terhességi teszt, sem nagyon hittem neki (one step), másnap meg már ugye mindkét teszt negatív lett.

Eddig tényleg mindenhol csak a fordítottjáról olvastam. Remélem, hogy szűk két hét múlva már egy igazi pozitív terhességi tesztet produkálok!:)

2013. ápr. 27. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!