Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg ki lehet számolni a...

Tényleg ki lehet számolni a születendő baba nemét? Vannak olyan módszerek, amik elősegítik a teherbe esést? Pl: pózök stb.

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 18:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Segítsetek!! Egy hónapje kezdtünk el babát tervezni. Mire kell figyelnem hogy hamarabb összejöjjön. Mi az a görbe? Figyelnem kell a hőmérsékletemet. Nem mindegy mikor szexelünk. Nagyon szeretném ha minél hamarabb összejönne. Segíts!
2009. szept. 26. 18:38
 2/5 anonim ***** válasza:
A teherbe esésre a legnhagyobb esély a peteérés előtt 2 nappal van, ez bitos. Nekem a görbém nem változott semmit, mégis teherbe estem. A hagyományos ( misszionárius póz) a legideálisabb, és utána ne pattanj fele egyből, maradj fekve egy darabig, vagy akár rakd fel a lábadat a falra. Fontos még, hogy a páros előtte ne vegyen forró fürőt, az megöli a himivarsejteket. A lányra akkor van több esély, ha a peteérés előtt próbálkoztok, fiúra, ha peteéréskor. A lányok tartósabbak, a fiúk gyorsabbak. De ez csak kis mértékben befolyásolja szerintem, igazából nem lehet ezt kiszámítani.
2009. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
www.ciklus.hu Itt te is tudod vezetni a mensidet és egyéb adatokat továbbá rengeteg hasznos dolgot olvashatsz. Amit még szívből ajánlanék: PG 53 egy korrekt és jó áron dolgozó cégtől: www.gebauerpharma.hu Nem fogod megbánni!
2009. szept. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy kérdezek én is,de ha este zuhanyzás után szeretkezünk,akkor ott már nem jók a hímivarsejtek?
2009. szept. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez baromság szerintem. Csak a férfin múlik fiú lesz-e vagy lány. Pózolhatsz akárhogy ha a párod csak egyik nemet tudja.
2009. szept. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!