Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepedést csak hőmérőzésse...

Tüszőrepedést csak hőmérőzéssel, és ultrahaggal lehet figyelni? Mikor kaphatok, és hogyan tüszőrepesztő szurit? NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés
A hőmérő csak utólag mutatja ki,hogy volt tüszőrepedés.A nődoki látja uh-n is.Ha nem reped meg a tüsző,akkor azonnal kaphatok tüszőrepesztő szurit?
2009. szept. 26. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Én inszeminációkor kaptam tüszőrepi szurit. Az úgy történt, hogy a doki nagyjából látja uh-on, hogy milyen állapotban van a tüsződ és mikor már megfelő érettségű akkor a beavatkozás előtt 1 nappal beadta, hogy biztos megrepedjen másnapra.

Azt nem tudom, hogy utólag használ-e a szuri?

Tehát előre szokták adni, hogy tuti megrepedjen.

2009. szept. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Ha már látja uh-n az érett tüszőt (előző ciklusomban látott egy 21mmm-es tüszőt,mondta hogy ha nem reped meg menyjek vissza hozzá,de sajnos nem tudtam bemenni).Szóval ha látja a tüszőt akkor mát kérhetem tüszőrepit?Nem szeretnék lekésni róla.Szerintem előző ciklusomban az volt a gond,hogy nem repedt meg a tüsző.

És neked összejött a baba?

2009. szept. 27. 20:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem jött össze sajnos. Nem is jöhetett mert utánna derült ki, hogy komoly összenövéseim voltak úgyhogy meg kellett műteni.

Igen, kérheted, ugyanis úgy emlékszem, hogy a szuri 36 órán belül repeszti meg a tüszőt.

2009. szept. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom,hogy így jártál:(

De ami késik nem múlik!Biztosan összejön neked/nekünk a baba:)Még azt meg szeretném kérdezni,hogy milyen mellékhatásai vannak egy tüszőrepi szurinak?És kell-e érte fizetni?Csak azért kérdezem,nehogy szégyenbe maradjak,mert áltaában kártyával fizetek...

2009. szept. 28. 09:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Én Ovitrelle injekciót kaptam
2009. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi neked is!Mit lehet tudni róla?Mikor lehet megkapni?Félek,hogy le ne késsem,annyire szeretnénk babát már!
2009. szept. 28. 15:46
 7/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Igen, kell érte fizetni, sőt úgy emlékszem, hogy nem is keveset. Receptre adják, ki kell váltanod a patikában. Nem akarok hülyeséget írni, de úgy emlékszem, hogy pár ezer Ft.

De ez biztos fajtától is függ. Arra már nem emlékszem, hogy mi volt a neve, de tudom, hogy sokaltam az árát. (Persze ha segít akkor minden pénzt megér)

2009. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az ovitrelle 8000 körül volt. A beadás után 36 órával repeszti meg a tüszőt.
2009. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Csak meg is repedjen a tüsző!Sikerült így valakinek teherbe esnie?
2009. szept. 30. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!