Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestantól kinek milyen...

Utrogestantól kinek milyen mellékhatása volt?

Figyelt kérdés

Nekem mióta az eszem tudodm,peteérés után már érzékenyek voltak a melleim egészen menzeszig.Most semmi,pedig nem egész egy hét van csak hátra.Két terhességem volt,ami vetéléssel végződött,mindkettőnél a mellem ami rettentően fájt.Most hogy nem fáj az nem egyértelmű,hogy azt jelenti,hogy nem sikerült teherbe esnem ugye? :-(

Valakinek tapasztalat?



2013. ápr. 27. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elmúlt a mellfájdalmam, mikor sikerült a baba. Előtte mindig volt, szinte már peteéréstől mensi első napjáig. Most nem fájt. Ma kezdjük a 11. hetet :))) Szintén utrogestant szedek. :) Nem mondom, hogy tuti attól, szerintem épp a baba miatt alakult picit másképp a ciklusom vége :) Drukkolok neked!
2013. ápr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

KÖszönöm a válaszodat és nagyon remélem,hogy nálam is emiatt nincs mellfájdalom.Úgy izgulok már.Mindennél jobban szeretném,hogy babócám legyen.

Megnyugtatott amit írtál!

Még egyszer köszönöm és nagyon bolog babavárást,majd pedig babázást kívánok Neked!

2013. ápr. 28. 09:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam semmi változás nem volt / nincs az Utrótól. Amikor én terhes lettem (sokadik Utrós hónap után) akkor gyakorlatilag tüszőrepi másnapjától mintha smirdlivel véresre dörzsölték volna a mellbimbóimat, annyira érzékenyek voltak!

Most ismét Utró mellett próbálkozunk, és ebben a ciklusban nekem is másképp fájnak a melleim mint szoktak, de a mellbimbóm nem érzékeny.

Kiszámíthatatlan a női test sajnos..

Sok sikert Nektek, remélem ott van az a picike a pocidban!

2013. ápr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a mellemen érzem az Utrot. Vagyis gondolom, hogy azt, mert eddig ilyen nem volt, és ez az első Utros hónapom. Rettenetesen fájnak a melleim, még éjszakára is veszek fel melltartót, mert néha sírni tudnék, annyira fáj, valamint a mellbimbóim nagyon viszketnek. Borzasztó érzés, és vakarni, hát azt ugye nem lehet. :)
2013. ápr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De nálam pont az a "baj",hogy eddig mindig hihetetlen mennyire fájt sima menzesznél is,de főleg,mikor babás voltam.Megduzzadt,nem lehetett hozzáérni.Most pedig semmi,de tényleg szó szerint semmi.Úgy szeretnénk babát,de ez annyira aggaszt.

Nektek is viszont kívánok sok sikert a babóhoz :-)

2013. ápr. 29. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!