Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A megszakított kőzösöléssel...

A megszakított kőzösöléssel mekkora esélye van a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 10:29
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
29%

Olvasom a hozzászólásokat és a hasonló jellegű kérdéseket és kb azt tudom levonni, hogy megszakítással, ha tényleg normálisan csinálják és a férfi ismeri a szerszámát, akkor nem lehet gond. Lassan 5 hónapja álltunk rá, mert a tablettának (sokféle lett próbálva..) elég durva mellékhatásai voltak (és az se véd 100%-osan), a gumi meg alapból felejtős. A pearl index egyrészt rég lett frissítve, másrészt a tabigyártók csinálták. Szerintetek? Gondolkozzatok már. Ahol a gumira nem 100%-ot írnak, ott valami svindli van (mert az nem a szakadások számát jelentheti, vagy tényleg annyira bénának kell lenni).


Szóval ha bizonytalan a férfi, akkor tabi. Ha nem, és nem akarod hazavágni a szervezeted, akkor nem tabi. Egyszerű, mint az 1x1, avagy józan paraszt ész, ahogy Géczy Gábor (youtube) mondaná.

2013. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
53%

5 és 11.


Komolyan gondoljátok, hogy olyan jó módszer?? Naptárral együtt már talán. De, hogy nem tartalmaz spermát az előváladék?? Itt olvasom először. Tény, hogy nem minden esetben, de gyakran tartalmazHAT!


Képzeljétek, mindkét gyermekem így lett, pedig nem tizenévesek vagyunk, akik nem ismerik a testüket. Másodiknál pedig még szoptattam is. Pedig a férjem nyilván vizelt mindkét esetben az előző orgazmusa után, mivel nem napi 4- szer vagyunk együtt. (mielőtt felelőtlennek lennék titulálva, azért "védekeztünk" így, mert nem bántuk volna- és nem is bántuk meg- ha baba van belőle)


A spontán orgazmust is tiszta hülyeség felhozni, ugyanis az egész más. Normál esetben az azt jelenti, hogy szex nélkül csak egy kép hatásásra, vagy a strandon pl egy csinos lány hatására élvez el egy férfi.


[link]



Visszakanyaodva az eredeti kérdésre. Egészséges embereknél azért elég gyakori....

2013. ápr. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
53%
Majd ha már a pontozók is teherbeesnek megszakításos módszer mellett, akkor más lesz a véleményük a témáról :D
2013. ápr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem korfüggő, hogy érzi-e ezt a fajta orgazmust a férfi, és nem a szextől függetlenül történőről beszéltem, hanem a szex közbeni spontán orgazmusról, én is linkelgethetnék, de inkább olvass utána. NEM tartalmaz az előváladék spermiumot ha a vizelet kimosta a húgycsőből őket szex előtt. Máshogy meg végképp nem tartalmaz, ugyanis egy teljesen más mirigy termeli. De ennek is nyogodtan utána lehet olvasni.
2013. ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ja és főleg nem kell magyarázkodni, hogy "de az én férjem igenis észrevette volna", mert egyáltalán nem biztos. Ezek orvosi tények, de nyugodtan lázadjatok ellenük. Én is teherbeestem megszakítással, nem a semmiből veszem a dolgokat.
2013. ápr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
íelég sokhelyen olvastam utána. Sehol nem találtam olyat, hogy szex özben orhazmus amit észre sem vezs.... -.-
2013. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
amúgy linkelgess a sponzán orhazmusról! szeretnék okosodni így 2 gyerekután...
2013. ápr. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
10 éve védekezünk megszakítással. Amikor akartuk, eddig egy gyerekünk lett a 2. próbálkozós ciklusban. (Az előváladék csak az előző ejakulációból visszamaradt spermiumokat tartalmazhat. Gyanítom, azért ilyen magas a Pearl-indexe, mert sokaknál nem "szakítódott" meg. Szerintem olyan felmérés nincs, aminél azt vizsgálják, kik tartották be - mondjuk a fiúkat hazugságvizsgálóval :))
2013. ápr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!