Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhességben mennyire...

Korai terhességben mennyire árt a heti 6 perces szoláriumozás?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincsen rá orvosi magyarázat illetve ellenvetés. Mindenki maga dönti el.

Nyilván az orvos nem fogja díjazni, de neki sincsen róla fogalma, hogy mennyire ártalmas. Szerintem, azért kérdezd meg.

Én úgy olvastam neten heti 6 perc szoli nem fog neki ártani (persze ez sem bizonyított).


Mindenesetre most nyár van, inkább a napot választom kis mennyiségben. Jó bőröm van, hamar leszek barna:)


18+2hkm

2013. ápr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Èn is véletlenül befeküdtem. Azt mondta a doki, hogy semmi gond. De tudok olyat aki végig szolizott a terhesség alatt!!


Ne izgulj ;)

2013. ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nagyon fehérbőrű vagyok, most egész jó színem van, viszont én ettől a káros napsugárzástól jobban félek, nem is fogja úgy a bőrömet.
2013. ápr. 28. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:

én ezzel úgy vagyok, inkább a fehér bőr, mint valami olyan probléma a babával, ami akár a szolitól is lehet.

ha mégis szolizol, mindenképpen vigyél be sok folsavat és vasat, ill. vitamint. és max. heti egyszer menj el.

2013. ápr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azért nem javasolják, mert a szoláirum felmelegítheti a magzatvizet, vagy alhasi vérbőséget okozhat. (állítólag). Heti 6 perctől sztem nem lesz bajotok, én végig jártam, heti kb 8 percet. Esetleg Magnéziumból vegyél be plusz 1 adagot, hogy a vérbőség okozta görcsöket kerüld, és ügyelj a sok folyadékra.
2013. ápr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azért nem ajánlják, mert a szoli alapvetően, terhesség nélkül is olyan elváltozásokat okozhat a bőrön, amit senki nem szeretne magának. OkozHAT, nem feltétlenül történik bármi is. Inkább természetes napfény, kisebb faktorú védőkrémmel, ha teheted.. Egyébként heti 6 perc tényleg kevés, biztos nem kifogásolná konkrétan a dokid.
2013. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!