Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

van egy bnőm és rajta keresztül netről ismerek egy srácot de nem beszéltünk nagyon sokat..

szóval kb egy hónapja talizni hívott de a tali napján hívott hogy nem jó, mert bent kell még maradnia a suliban és mondta hogy tegyük át tavaszi szünetre. oké.. akk ráírtam hogy mi van vele hogy akk most a szünetben találkozzunk mondta hogy persze, aztán megbeszéltük kb a napot.. akk aznap előtt rámírt hogy akkor jó lesz e nekem meg ilyenek és megbeszéltük.. de am kedves és a telefonba is szimpi volt. Aztán szólt rá egy órára hogy családi program lesz és nem tud és hogy sajnálja.. nekem picit elegem lett hogy már 2.jára van ez és mondtam hogy oké de ha akar vmit majd akkor írjon (egy kacsintós fejjel) és elköszöntem..ő meg :) fejjel mondta hogy feltétlenül fog keresni még

és az a bnőm aki ajánlotta ő találkozott vele és a bnőmre hajtott de neki enm jött be..és tök szarul esik h a bnőmmel simán találkozott és most ezt nem értem..ráadásul a szünet óta egyáltalán nem keresett..mondjuk annyira nem tetszik de szerintem egy talit megért volna a dolog.. mit gondoltok miért ilyen?

bnőm szerint egy nagyon laza ember

egyidősek vagyunk

17l


2013. ápr. 8. 15:44
 1/6 A kérdező kommentje:
de am udvariasnak tűnik szal nem egy bunkó.. a bnőmmel meg régen találkozott
2013. ápr. 8. 15:46
 2/6 A kérdező kommentje:
és én őt csak netről ismerem
2013. ápr. 8. 15:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem más csajszi is van a képben.
2013. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
énis erre gondoltam.. mondjuk mind1 annyira meg nem jön be szóval igazából mind1 csak furcsa
2013. ápr. 8. 16:04
 5/6 Niel89 válasza:
Szerintem meg nem akarja becsapni magát,mert ugye a barátnődre hajtott először,nem rád.Tehát kihúzta magát a talik alól.(Főleg ha tudja hogy ti ismeritek egymást.)Akkor még az is lehet nem tudja mit lépjen.Jóbb így,neked is!
2013. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már nagyon régen találkoztak ráaádsul ők kérdezett rá a talira akk minek hív el ha úgyis kibújik alóla? :/
2013. ápr. 9. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!