Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges? (a kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges? (a kérdésed rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, volt már barátom, komolyabb kapcsolatom. Viszont ami furcsa, hogy nekem legjobb barátom még sosem volt. Egyszerűen úgy érzem, taszítanak engem a barátságok. Mindenkivel jól kijövök, de még sosem volt egy igazi barátom, akinek mindent elmondhatok, pedig nagyon szükségem lenne rá. Mindenkinek csak "pótlány" vagyok, aki addig jó neki, míg nincs vele a legjobb barátnője. Lehetséges, hogy nekem egyszerűen nem lehet barátom? Így van megírva? :D Normális válaszokat. Tapasztaltatok mnár ilyeT?
2013. ápr. 9. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, a különbség hogy nekem még semmilyen kapcsolatom nem volt!! Egyszer volt egy jó barátom de már nincs. Élvezd az egyedüllétet, ha oda jutsz hidd el találsz igaz barátot. Akivel mondjuk közös a hobbid, ez jó kiindulópont. De ne barátkozz azért valakivel hogy "legyen". Akkor inkább maradj egyedül Nem is olyan rossz az;) .
2013. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Polipop ***** válasza:
Esetleg akkor ne lányokkal, hanem fiúkkal barátkozz! Úgy értem, ne hülyíts fiúkat, akik azt hiszik, többet akarnak tőled, csak gyűjts magad köré egy nagyobb társaságot, és amikor egy kicsit szétmorzsolódik, valaki biztos lesz, aki feléd fog húzni.
2013. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezzel a fiúbarát dologgal az a gond, hogy eddig mindig több fiú volt, akivel jóban voltam, és mindig azt hittem, tényleg kedvelnek mindenféle hátsószándék nélkül. de aztán mint kiderült kivétel nélkül mindegyikük vagy lefektetni akart, vagy kapcsolatot. ezek után nemigen hiszek a fiú-lány barátságban.. :/
2013. ápr. 9. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!