Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jön a baba. Aggódjak?

Nem jön a baba. Aggódjak?

Figyelt kérdés

Fél éve próbálkozunk a férjemmel.

35 naposak nagy átlagban a ciklusaim de 2szer volt már nagyon hosszú/40-45 nap körüli/is.

IR em PCO-m nincs pajzsmirigy alulmüködésem van és hashimotom amit kezelnek a legutobbi TSH-m 3 lett.

Nem tudok nem görcsölni nem tudom elengedni hiába szeretném.Egyre elkeseredettebb és szomorubb vagyok....

Valami ötletetek tippetek esetleg?



2013. ápr. 30. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Tényleg a görcsölés az oka, ha már kivizsgáltattad magad. Amikor mi terveztük első gyermekünket már 7 hónap eltelt, így én elkezdtem a kivizsgálást, az orvos mindent rendben talált.

Amire vissza tudok vezetni - aggasztott egy jövőkép, ami szorosan összefüggött a családalapítással (hol, mikor), ezt megbeszéltük a férjemmel, A és B tervet dolgoztunk ki és megnyugodott a lelkem. Rá 2 hétre már a pozitív tesztet tartottuk a kezünkben (nem egészen 1,5 éve volt). Most várjuk a második gyermekünket.

2013. ápr. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi két éve várjuk a babát, én is pajzsmiriggyel küzdök,de a 3 TSH nagyon magas babához. Erre szedsz valamit?
2013. ápr. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze szedek.Ez a multkori kontrolom azota emeltünk.
2013. ápr. 30. 09:58
 4/4 anonim ***** válasza:

A fél év még nem nagy idő! Ne légy szomorú nem szabad, próbáld meg magad elfoglalni!

Tudom milyen nehéz ilyenkor nem ezen agyalni, de muszáj mert tönkre mehetsz az agyalás miatt és még a párkapcsolatod is rámehet! Sajnos tapasztalatból beszélek, mi majdnem 7 éve próbálkozunk.

Nagyon kívánom, hogy minél előbb összejöjjön a baba!

2013. ápr. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!