Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen nagyon nagy volt a...

20 hetesen nagyon nagy volt a hasatok már? Mekkora növekedés a normális? Kevés, ha csak 4 kg híztam? A baba méretei megfelelnek korának, akkor ne aggódjak a saját súlyom miatt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Látszott már szépen, de emlékeim szerint, azért nem volt olyan nagy. Ha a baba rendben van, szerintem ne aggódj a saját súlyod miatt, én az első 4 hónapban 5 kg-t fogytam a hányinger miatt, a babával mégis minden rendben volt. Összesen 11 kg-t híztam, bár gondolom a hízás is mindenkinél egyéni.
2011. márc. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia nekem már nagy volt a hasam de ez nem minden babánál van így küldj egy képet rólatok
2011. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
4 kiló hát szerintem még sok is én amikor voltam a védőnőnél 20 hetesen utána 24 hetesen ezen a héten akkor volt a hízások 4 kiló a 24 hetesen a 20 hetesen 3 kiló és azt mondta hogy sok ha a baba méretei rendben vannak akkor nincs baj üdv 24p 3hkm
2011. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Éppne hogy látszott, összesen híztam 12 kilót, babám 4 kilós lett.

Amikor 19 hetesen az amniora mentem még a sima nadrágom volt rajta, erre emlékszem., ő amásodik baba volt.

Első babaával is félidősen a normál cuccaimat hordtam

2011. márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok de olyan lapos a hasam mint előtte,A baba pedig nől rendesen a doki szerint.
2011. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25 hetes korig a normális nadrágjaimat hordtam és nem látszott, hogy terhes vagyok. A 25.héttől viszont roham tempóban nőtt a hasam. Összesen 9 kilót gyarapodtam és szülés után közvetlenül kevesebb súllyal mentem haza, mint mielőtt terhes lettem. Sajnos a szoptatás két éve alatt elég sokat sikerült híznom, szóval kedves leendő anyukák, erre figyeljetek oda. Sok boldogságot és jó egészséget kívánok!
2011. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Változó és kor függő!Én az elsővel 6kg-ot.a másodikkal 34-et,a harmadikkal 12kg-ot híztam(minegyik terhességem után 58-60 kg voltam(170cm)!Most 36 évesen hatalmas a hasam 22 hetes terhes vagyok és eddig 7 kg-ot híztam..pedig oda figyelek mit eszem(nem vagyok kívánós!)
2011. márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kimerítő válaszokat, és a jókívánságokat is! Azt hiszem nem aggódom már, megnyugtattatok :) Mindenkinek boldogságot, egészséget!
2011. márc. 5. 22:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Most a második terhességemmel a 22.héten óriási a hasam! Olyan 6-7 hónaposnak felel meg:) 10 kg plusszal indultam neki,de most kevesebb vagyok 2 kg-mal,mint teherbeeséskor. De a hasam...az nagy:) Nem tudok mi lesz még itt a 40.hétig:S
2011. márc. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 19 hetes vagyok, második baba és hatalmas a hasam. A 4 kiló hízás nem kevés, én még semmit nem híztam, de nem aggódom, a kisfiammal is a 20. hét után kezdtem és a végére csak 9,5 kiló jött fel, a baba viszont szépen megnőtt, 4,08 kilóval született.
2011. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!