Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek hogy ne aggódjak...

Mit tegyek hogy ne aggódjak állandóan a jövöheti vizsgálat miatt? 16 hetes kismama

Figyelt kérdés
Az a baj hogy egésznap ezen gondolkozok, eddig minden rendben volt a babámmal, de én félek hogy most rossz hirt fog közölni velem a doki! Mit tegyek hogy ne aggódjak?

2012. okt. 25. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én ugyan így vagyok.hétfőn megyek vérvételre...De próbálom magamat nyugtatni hogy minden a legnagyobb rendben lesz majd :D.
2012. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. okt. 25. 12:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, az az aggódás a szülés után még kb 20-30 évig fog tartani. :-) Le lehet így is élni egy életet és akkor rátelepedős, elnyomós, belebeszélős, aggodalmaskodós anya majd később anyós lesz belőled.

Vagy pedig megmaradsz az egészséges határokon belül és nem temetsz amíg nincs halott.


Én eddig aggódtam, mert nem sikerült teherbe esni. Csak fél év alatt jött össze gondolom az állandó stresszelés miatt, azután aggódtam a babáért...el is vetéltem.

Azóta nem érdekel, ami jön annak jönnie kell (azért nem vagyok meggondolatlan, csak józanul igyekszem gondolkodni). Amint elkezdtem ezt a gondolkodást, szinte azonnal teherbe estem és azóta is minden rendben van. Persze bennem is megvan, hogy "csak egészséges" legyen, de nem görcsölök és aggódok ezen.

Így akkor hogyan lesz meg Neked a boldog babavárás, amiről mindenki beszél?


Sok sikert és próbálj lazítani.

13 hkm

2012. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel szinte mindenki igy van.én is hétfőn megyek uh-ra és vérvételre utána.kezd minden bajom lenni,de próbálom a gondolataimat másfelé terelni,meg lefoglalni magam.
2012. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat!
2012. okt. 25. 12:37
 6/7 anonim ***** válasza:

A 12.hétig aggódhatsz de utána nyugodj meg! Ha ott minden rendben volt akkor most is az lesz!


31h km

2012. okt. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam 16hetes vérvételen. Kicsit én is aggódom mert messze van még a 18heti uh. De mikor aggodalom fog el akkor gyorsan arra gondolok h minden rendben lesz. Ha teheted foglald le valamivel magad.
2012. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!