Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Autoimmun pajzsmirigy alulműkö...

Autoimmun pajzsmirigy alulműködéssel lehet gyerekem valaha?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Bár nekem nincs ilyen van helyett más, de ugye annál a betegségnél hormonproblémák vannak. És ha azt beállítják rendesen gyógyszerekkel akkor simán lehet. Szerintem az ma már tuti nem akadály. Ja és a barátnőmnek is p.m. alulműködése van és 7 hónapos terhes.
2013. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Persze,hogy lehetsz terhes! nekem is ez van,amint felírta a dokim a gyógyszert (Letrox,naponta 1 szemet kell bevenni) már el is kezdhettük a próbálkozást a teherbeeséssel! Még csak most fogjuk elkezdeni,de remélem sikerül nemsokára! Ha terhes leszek,emelni kell a gyógyszer adagot és minden rendben lesz!

Látogass meg egy jó endokrinológust! Sok szerencsét!

2013. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Járok endokrinologushoz, euthyroxot szedek 3éve,csak aggaszt , hogy a TSH szintem mindig feljebb megy :/ már 7,912..és ez ugye nem jo :/
2013. ápr. 30. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony nem jó, met ugye 1-2 között kellene lennie, ha baba van! Esetleg kérdezd meg azendokrinológust! Ő biztosan tud rá pontos választ adni! Sok sikert!
2013. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet! Nekem is hashimotom van, bár nekem tök normálisak az értékeim gyógyszer nélkül is /2.6 volt sokáig a Metothyrin után, most már 2.1/ A dokinő azt mondta, amikor teherbe esek, akkor kell majd jobban figyelni a hormonokra, mert ugye a baba megváltoztat sok mindent :-) Még nem estem teherbe, de valszeg csak pechem van.
2013. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az endokrinológusok kezelése között sok különbség van!!! Én Kecskeméten Dr. Naszódy Pétert ajánlom mindenkinek.
2013. máj. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!