Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok? Be merjük...

Mit gondoltok? Be merjük vállalni a babát most vagy ne?

Figyelt kérdés

Most derült ki,hogy pajzsmirigy alulműködésem van,kaptam rá Letrox-ot.Az orvos szerint akár már most elkezdhetnénk próbálkozni a babával,mert a kellő hormon pótlást már kapom,a TSH pedig 5 nap alatt lemegy a jó szintre. 6 hét múlva kell vissza mennem ,hogy megnézzék mennyire állt be az érték,ha addíg még nem próbálkozunk.

A kérdés az,hogy mit tegyünk? Nagyon szeretnénk már a babát és elvileg nem gond,ha nem várjuk meg a 6 hetes kontrollt és ha terhes leszek,úgyis emeli az adagot.. Szóval ti mit gondoltok?



2013. ápr. 28. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha az orvos szerint nem kell várni, miért várnátok?

Sosem garancia, hogy a baba az első "aktív" hónapban összejön. Minél előbb kezditek, annál jobb.

2013. ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Arra gondoltunk,hogy talán azért meg kellene várni az első eredményt.De most beszélgettünk és már nagyon szeretnénk az első babát. Csak félek,nehogy gond legyen az eredményekkel.

De gondolom,ha az orvos mondja,más simán,gondolkodás nélkül bevállalná.

Hát nem is tudom,szeretném,hogy minden hormon rendben legyen.

2013. ápr. 28. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Érdeklődöm, hogy azóta hogyan alakultak a dolgaitok?
2014. márc. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:) A gyógyszer szedése után két hónappal terhes lettem,ebben a hónapban 7-én született meg a kislányunk:) Minden rendben van vele.Terhesség alatt véreztem az elején ,emelni kellett a p.gyógyszer adagomon egyből.Sokat ugrándozott a TSH érték amúgy ,de két hetente nézettem és így állítottuk be a jó értéket.
2014. márc. 14. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt öröm hallani, gratulálok, és sok boldogságot :)
2014. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! :)
2014. márc. 16. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!