Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar 6 napja kesik, tegnap...

Orhidea1 kérdése:

Mar 6 napja kesik, tegnap este csinaltam tesztet de negativ lett. A hasam mar vagy 4 napja fajdogal mintha meg kene jojjon de semmi. Lehetseges hogy terhes vagyok, mikor csinaljak ujra tesztet?

Figyelt kérdés
Maskor a mellem megduzzadt es erzekeny volt de most nem.Ebben az evben a ciklusaim 35 naposak voltak pontosan,ennyit meg soha sem kesett.
2013. ápr. 30. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csinálj reggeli első pisiből még egy tesztet.
2013. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Már kellene a tesztnek mutatnia valamit. Csinálj újat, más fajtát,hát ha.
2013. ápr. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ha peldaul akkor maradtam terhes mielott meg kellett volna jonnie akkor mikor mutatja ki a teszt?
2013. ápr. 30. 17:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor később mutatja ki! Az aktustól számítva 2-3 hét kell a tesztnek, hogy kimutassa a terhességet!
2013. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, peteérés után 15 nap a legkorábbi, hogy bármit is mutasson a teszt.
2013. ápr. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ma volt 8-ik napja hogy kesik,a gyanum szerint a menszem elott maradhattam terhes de ma este volt valami barnas folyasom amit csak a vecepapiron vettem eszre es gorcsolt kicsit a hasam ,nagyon megilyedtem mert nem szeretnem ha megjonne.Egyenlore elmult.Szerintetek mi van? Tapasztaltatok mar ilyet?
2013. máj. 2. 21:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden negyedik nő tapasztal barnázást, vérzést a terhesség első 12 hetében valamikor. Főleg házasélet után, a "nem várt napjaiban" (nem csak az első alaklom ha nem az első 3 kimaradt mensikor is), valamint a 5-7 hetes terhességnél (megtapadás) miatt szintén jellemzőbb. A görcsölgetéssel egybe kötött barnázás nem annyira jó jel, de nem is kell kétségbe esni. Sajnos a terhesség és a menstruációs tünetek kéz a kézben járnak, így nehéz megítélni, hogy kell e aggódni vagy sem. Dokihoz nem akarsz elmenni? Talán látna valamit, vagy nem látna, de legalább nem lennél kétségek között. Nekem volt egy vetélésem 1 hét késés után megjött (volt pozitív tesztem még előtte 2 nappal is). A mostani babámmal (12 hetes ma pociban) 6-8 hetesen barnáztam, picit véreztem, de látod még sem lett semmi baja. Remélem jól fognak alakulni a dolgok, de ha nem akkor se ess kétségbe, mert előbb utóbb jönni fog a picike.
2013. máj. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hat sajnos masnap megjott.Mar 4-ik napja meg mindig jon egy kicsi ugyhogy biztos csak kesesrol volt szo.Meg ennyit soha nem kesett azert gyanakodtam.Koszonom a valaszokat.
2013. máj. 6. 13:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Még korántsem biztos,hogy nem vagy terhes, bár nem akarlak hiú ábrándokba kergetni, de 100x hallottunk már olyat, hogy megjött, de más volt (sokkal kevesebb, nem olyan intenzív , kevesebb ideig tartott).

Ha tényleg menses előtt lettél terhes, akkor megesik, hogy megjön. Én mindenképpen csinálnék 1-2 hét múlva egy tesztet még, ha nem jön meg rendesen a vérzésed! És mindenképpen reggeli vizeletből! Majd írd meg, ha igazam lenne, de tényleg nem akarlak hitegetni!

2013. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4-es voltam
2013. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!