Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 napig megvolt aztán 2 napig...

1 napig megvolt aztán 2 napig barna és azóta semmi pedig már eltelt vagy másfél hét. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nem mindig jön meg pontosan és barátommal az utolsó mensim óta kétszer feküdtünk le de gumival és a 2. lefekvés közbe megjött vagy lehet hogy felsértette de nemis éreztem hogy fájt volna csak az elején egy picit fájdalmas volt a behatolás(és hozzátenném hogy nemvoltam szűz szoval nem azért véreztem) és nem is élvezett belém semmikor szoval elvileg ugye nem vagyok terhes? nagyon félek ettől.
2008. jún. 15. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
de igen lehet baba is
2008. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csinálnod kéne egy tesztet.sok kételyt eloszlatna.elvileg nem lehetsz terhes ha a gumit megfelelően használtátok.de ki is szakadhatott.vagy ha nem vette ki rögtön miután elment,akkor is bekerülhet sperma.a merevedési állapot megszűnésével a gumi úgymond"bő"lesz.mellette kifolyhat.de az is lehet hogy most így jött meg.nekem is volt már így nem egyszer és nem voltam terhes.szerintem ne parázz,nincs baj.de azért hogy megnyugodj,tesztelj egyet.
2008. jún. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem is volt már ilyen, és 3 héttel később megjött. Azért biztos,ami fix, csinálj egy tesztet.
2008. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, teszteltél?
2008. jún. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem tezsteltem ma jött meg hála istennek köszi mindnekinek!
2008. jún. 17. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!