Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van az, hogy másfél...

Mitől van az, hogy másfél napig megvolt a mensim, utána meg már 4 napja csak barna folyásom van? Az is minimális.

Figyelt kérdés

Rám ez egyáltalán nem jellemző,mert 4-5 napig szokott meglenni a mensim!Terhes nem vagyok,mert igaz,hogy 28 naposak a ciklusaim,szeretnénk is babát,(ovu-kor is eggyütt voltunk)de azon a napon mikor csökkent a vérzés,teszteltem és ---lett a 25-ös teszt.Tesztelni meg már nem fogok.

Csak arra lennék kíváncsi,hogy mitől lehet ez a napokig tartó barna folyás?

Volt ilyen valakinek?Tapasztalatok?


2010. jan. 19. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyenge mensi, elhúzódó barnázás hormonális okokra vezethető vissza. Valamiért a progeszteronszinted alacsony volt, nem működött a sárgatest vagy nem polt peteérésed ebben a hónapban.
2010. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi,de hál,Istennek volt pé-m,és a hormonok is rndben vannak!(Bocsi,ha nem írtam)
2010. jan. 19. 19:02
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is így voltam most januárba! Két napig meg volt utána kis barnázás!! Most csináltam tesztet és terhes vagyok! Szerintem várj egy kicsit és csinálj még egy tesztet vagy várd meg amíg a következő mensi jönne!
2010. jan. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
En is igy jartam,hogy a rendesen megjött mensi utan nem akart elmulni a barna folyasom.A nögyogyasznal is voltam 3-szor.a kiirt gyogyszerek nem valtak be,majd vegül fogmzasgatlot irt ki,amit egy par napig szednem kellett,ezutan elmultak a problemak.mikor ez törtent velem mar egy jo ideje nem szedtem gyogyszert,mert babat szerettünk volna a ferjemmel(azota van is).
2010. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Most ez komoly?

De milyen volt a mensid Kedves 2-ik(ha jól emlékszem másoik voltál)--aki babás lett...

Nekem nem teljesen volt meg 2 napig,de utána csak napota volt barnázásom,de minimális.

Milyen tesztet használtál?

Tüneteid voltak?Esetleg ha méred a hődet,esett vagy maradt?

Sajnos nkem esett,utána felment,így olyan ideg lettem,hogy nem is mérem már!

Biztosan valamit össze szedtem,mert evés után azonnal már hányingerem van.De nem vagyok szerintem terhes mert mensi előtt --lett a 25-ös tesztem.Melleim sem fájnak,nem is járok sűrűn pisilni.Szóval szerintem nincs baba...csak a folyásom mennyisége kicsit több lett(de ez gondolom természetes ha nincs baba).

Remélem írsz még!


GRATULÁLOK A BABÁTOKHOZ!!!

2010. jan. 21. 17:47
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetsz babás, a biztonság kedvéért csinálj még egy tesztet. A terhességi tünetek pedig nem jelentkeznek rögtön. Több tünet csak az 5-6. hét környékén jelentkezik.
2010. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jó lenne ha igazad lenne!

Rendeltem a Vateráról teszteket,-de sok remélynt nem fűzök hozzá.Várom,hogy hozza a postás.

36,6-os hővel nem hinném,hogy lenne baba,mikor volt már 36,9-37 is.

Minden esetre tesztelek.Ha most nem is,de talán még hamarosan összejöhet.

Csak arra lettem volna/vagyok kíváncsi,hogy ki lett ilyen vérzésciklussal terhes.

2010. jan. 21. 19:44
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok Neked! És csak pozitívan állj hozzá! Higgy benne, és jönni fog a Babó!
2010. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

De ARANYOS VAGY!!!:)

Kíváncs vagyok jön-e ma a postás a tesztekkel.

2010. jan. 22. 09:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is estem így teherbe. Írd meg légyszi, mi lett a teszt eredménye! Addig is drukk+drukk!!!
2010. jan. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!