Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normalis hogy csak masfel...

Normalis hogy csak masfel napig tart most mar harom honapja a menstruaciom? Elsö nap sok aztan masnap keves szinte barna, es mar delutanra az sincs.

Figyelt kérdés
Clostyt szedek 6 honapja es mastodynon cseppeket. Valoszinü hogy a gyogyszerek miadt vagy mar ez a klimax?! NAGYON NEM SZERETNEM;MERT KISBABA MIADT FORDULTUNK ORVOSHOZ! 37 eves vagyok.
2008. szept. 4. 05:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, nőgyógyásznál kötöttem ki, aki szerint a hártyatartó rostjaim elernyedtek és amikor megindul a menszesz, leszakad az egész. Véralvadásgátlót írt fel, ami részben segített, de nem szűntette meg.

Azóta volt egy terhességem, ami sajnos nem maradt meg és műtéti beavatkozás kellett. Talán az ott rendbe tette a dolgokat, ,mert azóta rendben menstruálok.

Szerintem konzultáj a dokiddal mindenképpen!

2008. szept. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Closty elvékonyítja a méhnyálkahártyát, tehát kevesebb lesz tőle a vérzés mennyisége. 6 hónap nem túl sok? N
2008. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!