Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 pozítiv teszt, kimaradt...

2 pozítiv teszt, kimaradt mensi. Lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés

utoljára március 20.án menstruáltam, és azóta se.

de érzem hogy mintha megakarna jönni, mert fáj a derekem, meg mintha görcsölne a hasam. csináltam két tesztet pozitív.

de viszont mondták páran hogy volt olyan is hogy 3 pozitív teszttel ment el dokihoz, és kiderült hogy nem terhes csak szimplán magas hormontartalom ami miatt pozitiv lett a teszt. szerintetek? csak értelmes válaszokat várok. 23/L


2013. máj. 2. 13:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, most már jó eséllyel meg tudja mondani, hogy terhes vagy-e.
2013. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha pozitív a teszt, akkor nagyon valószínű, hogy terhes vagy. Fals pozitívat csak egyes gyógyszerek okoznak.... MAgától nem kezd el hcg termelődni.
2013. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel terhes vagy. Örülsz a babának, vagy nem vártátok?
2013. máj. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hát nagyon megromlott a kapcsolatunk épp ezért érdekelnek a dolgok hogy mire számítsak, semmi jele nincs igazából. szóval nem tom. holnap megyek orvoshoz. ha ez 3 hónappal ezelőtt derül ki akkor lehet nem ez a reakcio. :( de ha jön akkor jöjjön. szeretni fogjuk és mindent megadunk neki :)
2013. máj. 2. 13:22
 5/17 anonim ***** válasza:
Ezek a jelek nagyon arra utalnak, menj orvoshoz az a biztos.
2013. máj. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Elvileg hat hetes terhes vagy. A tesztek mellett, a tünetek, amiket írtál, pontosan erre az időszakra tehetőek.

Szerintem az vagy, szóval irány a doki.

2013. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem elég nagy a valószínűsége, hogy terhes vagy. Karácsonyra megérkezik életed legszebb ajándéka! :) Sok boldogságot hozzá!

Írd majd meg, hogy mi volt a dokinál.

2013. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Akkor terhes vagy. A mensis gorcsok gyakoriak terhesseg elejen. Mar biztos latni fogja a doki. Szerintem kb 6 hetes lehetsz. Gratulalok!:) Remelem a parod orulni fog! Szoritok ertetek!
2013. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti hogy terhes vagy!

Gratula! :)

2013. máj. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esély, hogy valami más legyen a dologban. Vannak kivétlek, de ritka.
2013. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!