Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teljes vérkép kimutat valamit?

A teljes vérkép kimutat valamit?

Figyelt kérdés
Most voltam a háziorvosomnál és mondtam hogy adjon egy beutalót teljes vérképre, azért kellene hogy megtudjam miért nem esek már másfél éve teherbe(már van egy gyermekem) de ezt nem említettem a háziorvosomnak csak azt hogy egy teljes vérvételre küldjön el. Adott is beutalót de most olvasom hogy azok nincsenek beixelve ami a lényeges. Most akkor mi legyen? Babát szeretnék.
2013. máj. 2. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel az orvos NEM gondolatolvasó, ezért nem tudta, hogy MIT szeretnél megtudni a vérképböl.

A teljes vérképben a terhességgel kapcsoaltos hormonvizsgálatok NINCSENEK benne.


A legokosabb, ha visszamégy és MEGMONDOD, hogy MIT akarsz.

2013. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ha én magam be x-elem a hormonvizsagálatokat mert tudom hogy milyen viszgálat kell interneten rajta van. abból nem lesz baj ha én be x-elem úgy se tudják hogy én voltam.
2013. máj. 2. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem, az orvos felhivja majd a labort, hogy MIÉRT csináltak olyat is, amit nem kért, és kész a balhé. Te meg fizetheted az orvos által nem kért vizsgálatokat - ami nem két fillér, és még meg is büntethetnek okirathamisitás miatt.
2013. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem mutatja ki, ahhoz speciális vizsgálat kell., Ne ikszeld be magad, mert a háziorvos amúgy sem kérhet olyan vizsgálatot csak szakorvos (nőgyógyász, endokrinológus) mivel drága vizsgálatok. Ha meg esetleg a házidokidat előveszik emiatt hogy miért kért olyan vizsgálatokat amiket nem is jogosult kérni, akkor tudni fogja, hogy te manipuláltad a beutalót. Ha másfél éve nem esel teherbe akkor menj el egy nőgyógyászhoz és célirányosan vizsgáltasd ki magadat, ne azon gondolkodj hogy tudnál csalni a beutalóval.
2013. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Háziorvos nem adhat beutalót olyan vizsgálatokra, amik neked azért kellenek, hogy kiderüljön, miért nem esel teherbe. Ahogy már előttem is írta valaki, nőgyógyászhoz vagy endokrinológushoz kell fordulnod. (Én az utóbbit javasolnám) Ők kérhetik a szükséges vizsgálatokat.

Te hiába jelölöd be, a labor úgysem fogja elvégezni, mert a háziorvos nem kérhet ilyen vizsgálatot. Menj szakorvoshoz.

2013. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mégis miért küldött el vérvételre, ha el sem mondtad neki, hogy mire kell? Miért nem mondtad, hogy babát szeretnél?
2013. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!