Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minek szexelnek 14-15 évesen...

Minek szexelnek 14-15 évesen könyörgöm ha még azt se tudják mi hogyan működik, aztán meg írják ide ki a sok butábbnál butább kérdéseket?

Figyelt kérdés
Barátom megújjazot lehetek terhes, és társa. De ha ennyire nem tudnak semmit a nemi dolgokról akkor mindek csinálják? Hogy utána mehessenek abortuszra? Miért akarnak a mai kamaszok olyan hamar nagyfiúk nagylányok lenni? S hol vannak ezeknek a felelőtlen ostoba kölyköknek a szülei?
2013. máj. 2. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne a gyereket hibáztasd mert ő csak teszi amit a média, környezet, reklámok, hormonok stb. mondanak. A szülők a felelősek a tudatlanságukért és valamennyire a tanárok. Nekünk 12 évesen mindent elmondott a biosz tanárunk. Nem hümmögöt,nem gólya mesét mondott ha nem a valóságot. Ha már szexelnek akkor legalább ésszel csinálják, ez nagyon fontos lenne.
2013. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. Mert jó.

2. Mert illik abban a közegben, ahol mozognak.

2013. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2013. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tiborius válasza:
Szerintem te nem is vársz választ,csak kikeltél magadból. Jogosan. Üdv.
2013. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen igaz kicsit na jó nem kicsit kikeltem magamból. De nem is csoda mikor már a 150.-ik ilyen "furcsa" kamasz írja ki az értelmes kérdését arról hogy terhes e? Azt se tudják mit csinálnak de azért csinálják észnélkül. Utána meg anyu apu fizeti az abortuszt. Persze hogy a szülők felelőssége is nagy, csak sajnos hiába a kioktatás a felvilágosítás ha egyes kölykök okosabbnak hiszik magukat. Egyetlen 14 15 évesnek se lenne szabad szexelnie, attól még nem lesz hamarább felnőtt mert elveszíti a szüzességét. Ez nem ezen múllik. Jó lenne ha minden kamasz csak akkor szexelne ha tudná mi hogyan működik.
2013. máj. 2. 20:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Persze, jogos amit írsz, hiszen 15-16 évesen nem élet élése mellett illene tudni. De, egy kicsit vétóznám őket!

A szülők feladata felvilágosítani kislányukat/kisfiúkat a szexuális dolgokról, belértve a nemi betegségeket és a biztomságos szexet.

A másik, NEM CSAK a 14-15-16 éves ír ki butaságot, ugyanúgy a röbbi babára váró/nem váró hölgy, illetve a várandós kismama is rak fel hátborzongató butaságokat.

Szóval szerintem ennyire nem kéne szelektíven látni a dolgot.

Nekem is jól esik olyan kérdéseket és válaszokat olvasni, ami nekem is választ adhat.


19hkm

2013. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. - gondolom az ilyenektől mászol a falra...na igen...ez egy kicsit lázító.

2013. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megint az elöző vagyok a 19hkm.

A GYEREKEK buta kérdéseire van válasz.


De őszintén, amit most linkelek arra miféle válasz adható, hogy egy NŐ 22 évesen, képes ilyet kérdezni???


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2013. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen pontosan az ilyen kérdésektől megy fel a vérnyomásom. Az utolsót nem is olvastam de az is csodálatos. Én is 22 vagyok, családos anya. De nem véletlenül lettem terhes, férjemtől. Soha nem értettem azokat akik csak szexelnek a világba közben meg azt se tudják hogy mit csinálnak. Pedig nem bonyolult a gyerek úgy lesz ha szexelnek, nem az újjuktól meg a szájuktól. Ezért kell óvszert húzni vagy gyogyszert szedni. Ennyi az egész. Nem olyan nehéz.
2013. máj. 2. 21:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Látod látod! Ezért legyünk hálások, hogy most erről fórumozunk és nem a "ondós lett a mutatóújjam és megettem, de amikor székeltem hozzáért a hüvelyemhez, lehetek terhes?" Kérdéseinkről:-)

Én 24 éves múltam, lassan 25:)

Gratula a babákgoz:)

19hkm

2013. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!