Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretném elkezdeni a cickafar...

Szeretném elkezdeni a cickafarfű tea-palástfű tea kúrát a ciklusom beállítására, csak nem tudom, hogy attól a naptól kezdve igyam, hogy barnázni kezdek? Az első napnak számít?

Figyelt kérdés
Teherbe szeretnék esni,de barnázok mensi elött,amúgy mindíg megjön 25-28 napra,de most ez van. A palástfű teát akkor is lehet inni tovább,ha már terhes vagyok?

#tea #terhesség #cickafark-palástfű
2013. máj. 2. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell inni, felesleges, inkább vitaminokat szedjél, pl magnézium, vas, c vitamin.
2013. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lady ciklus teát iszom, a ciklus 15. napján kell elkezdeni egy hétig, az utasítás a dobozon van.
2013. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 5 éven keresztül én is azt hittem nem kell más csak vitamin. Tavaly elkezdtük a Kaálit, de még a diagnózis előtt otthagytuk, mert akkor már három hónapja csak ment a pénz, de még mindig nem voltak hajlandók mondani semmit egy-két vizsgálat hiányában, amit a nőgyógyásszal közreműködve kellett volna elvégezni. Mellesleg a nőgyógyászban hatalmasat csalódtam. Pár hónapja kerestem egy másikat, aki elsőre megállapította, hogy van egy-egy cisztám és endometriózisom(persze tüneteim is voltak), egy kicsit kisebb a méhem és egy hónap gyógyszer kúrát kaptam. Múlt héten uh-n látott egy érett tüszőt. Most pedig egy hétig iszom a teát, amit szintén ő javasolt és reménykedem. Az aviva-ban is nagyon hiszek, de a ciszták miatt azt nem folytathattam.
2013. máj. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én ma voltam orvosnál,kézzel úgy érezte,hogy nagyobb a jobb petefészkem,azt hitte ciszta,de nem látott az UH-n semmit,csak egy érőbven lévő petesejtet.Amúgy ebben a hónapban nem volt peteérésem a teszt szerint.Folytatom a teát (amúgy a mensi 3. napján kezdtem el,de még nem hatott ezek szerint)remélem következő hónapban sikerül,mert hát ott az érő pete,remélem lesz tüszőrepedés is. A méhnyálka 6 mm és ma vagyok a 19. napomon.Nem kevés ez kicsit?
2013. máj. 21. 12:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a ciklus 12. napján voltam, amikor látott egy érett 21mm-es tüszőt. Ha megrepedt, valószínű aznap éjjel valamikor, mert másnapra minden fájdalmam elmúlt. Sajnos azt nem tudom, hogy hány mm volt a méhnyálkahártya, de a 19. napon a 6mm szerintem kevés, bár vannak sikertörténetek. 7-8 az ideális állítólag. Milyen hosszúak a ciklusaid? Egy normális 28 napos ciklus esetében a 15. nap körül van peteérés. Ha neked hosszabb a ciklusod mondjuk 35 napos, lehet a 19. napon is. Hány mm volt a tüsző amit látott a doki?

A teát a nőgyógyászom javaslatára iszom, ebben van palástfű, cickafark, ánizs és citromfű. A ciklus 15. napján kell elkezdeni egy hét, napi 1l.

2013. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszer pont menstruáció vége utáni napon nézték, akkor volt 7mm.
2013. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajna 25 napos a ciklusom egy missed abortusz műét óta.A petét nem mondta,hogy hány mm én meg elfelejtettem megkérdezni,utólag mindíg okosabb vagyok :/

Hát szerintem is kevés a 6 mm,még megpróbálok pár naponta szedni a palástfű mellé E vitamint is.

2013. máj. 21. 22:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán a tea most majd rendbe hozza és beáll. Ja, és a barnázást ne számold. Én is mindig barnázok előtte, és azt mondta a doki, hogy a ciklus a rendes vérzéssel kezdődik. Rosszul is számoltam, mert azt gondoltam, hogy ha mondjuk a 28. napon jön meg, akkor 28 napos volt a ciklusom, viszont a 27. napon véget ért. Tehát nem is 28 napos volt csak 27.
2013. máj. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a váalszod,végül is az eredeti kérdésre is kaptam váalszt:) Tehát 25 napos volt a ciklusom barnázás nélkül.

Amúgy mindenkinek hasznos volt a válasza,köszönöm szépen!

Szép estét!

2013. máj. 22. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!