Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkézelhető, hogy IR esetében...

Elkézelhető, hogy IR esetében minden gyógyszer csak ront az értékeken, mivel nálam növeli az inzulintermelést?

Figyelt kérdés
Vagy lehet, hogy az egyik gyógyszer így hat a msáik pedig úgy? Azért kérdem, mert mindnek metformin a hatóanyaga. Még az eucreasban is van. A Merckf.-ra mpedig lén nagyon rosszul reagáltam.

2013. máj. 3. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szkeptikus vagyok, hogy a gyógyszer emelné az inzulintermelésed. Sokkal inkább diétahiba vagy más betegség befolyásolja az eredményeid. Lehet, hogy egyik gyógyszer nem úgy hat, ezért váltani kell, de hogy egyik sem, azt erősen kétlem.
2013. máj. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehet.


én első körben meforalt szedtem, attól valóban rosszabb lett minden eredményem, a merck xr után pedig javult.

Nem mindenkinek ugyanaz jó, sőt!

2013. máj. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Milyen más betegség befolyásolhatná még az inzulin és cukor értékeimet? A stresszhormon szintem rendben volt. A diétát meg ugyanúgy csinálom.
2013. máj. 3. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!