Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek magas volt az inzulinsz...

Akinek magas volt az inzulinszintje (80,1) terhesség előtt, volt hogy diéta és gyógyszer mellett megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
Most kezdték kezelni meforallal és diétával, de nagyon úgy néz ki, hogy késik a mens. Kérlek segítsetek, aggódom!

2013. ápr. 22. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is megmaradt, most vagyunk a 10. héten :) minden rendben, növekszik, ver a szíve, az orvos szerint nem lesz semmi gond :) A gyógyszert szedem a 12. hétig, utána elhagyhatom :) Nem lesz semmi baj! :))) Tesztelj és nézz utána, sikerült-e, mert akkor konzultálnod kell az orvosoddal! :) Drukkolok! :)))
2013. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Neked mennyire volt magas?
2013. ápr. 22. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:
200 feletti volt kb. két éve. Aztán fél-háromnegyed év kezelés után 120 lett. Aztán a harmadik mérést már nem tudtuk megcsinálni, mert jött a pici :) és azt mondták, nem terhelnek ilyenkor. A kövektező terhelésen kiderül, mennyi is az annyi most. A diétát grammra pontosan tartanom kell és gyógyszert is szedek 2x1000mg Meforalt. :) Semmi baj nem lesz, meglátod! :) Tudod már, hogy baba miatt késik-e? :)
2013. ápr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy közbekérdezek én is, de tudnátok hozzá mértékegységet is írni, mert az enyém most 134 -pmol/l- lett, és nem tudom, hogy az most jó vagy sem, mert referenciát csak másik mértékegységben találtam mindenhol...
2013. ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki nem lesz nálunk most baba. Ma voltam a dokinál és azt mondta semmiképp sem essek teherbe amíg, nem megy 25 alá az inzulinom. Kicsit elkeseredtem, akkor megint mennyi idő várhatok, küzdhetek. Megint hátrébb kerültem a céltól! Na mindegy nem panaszkodom, tenni fogok a dologért, még szigorúbb diéta és mozgás. Csak sajnálom, hogy fel kell függeszteni a próbálkozást.


utolsó hozzászóló: Nekem az értékem mmolban. Neked mit mondott az orvos?

2013. ápr. 23. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!