Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most 3 hónapos a kisfiam,...

Most 3 hónapos a kisfiam, császárral szültem. Mikor lehet próbálkozni a második babával? Mennyi időt vártatok Ti?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi ugyan még nem próbálkozunk. 8 hónapja szültem császárral, nekem a doki azt mondta, hogy biztonságos legyen a következő terhesség, legalább a 2 évet várjam ki, de a 3 lenne az igazán jó. Szerintem kettőt fogok csak várni :) Gratula a babához!
2010. dec. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm.Nektek is,de Ti már nagyok vagytok.
2010. dec. 16. 18:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt hidd ám, hogy nagy :) Mármint el van az ember ámulva, hogy milyen nagy, de olyan, mintha csak tegnap született volna... Hidd el, alszol egy párat, és a Ti babátok is 8 hónapos lesz... annyira rohan az idő az ilyen apró kis csodák mellett :)
2010. dec. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez így igaz.És olyan jó,hogy mostmár mindig észreveszek rajta valami új fejlődést.Ma pl már nem csak beszélgettünk,hanem élesen próbálgatta a hangját és most az előbb meg arra nyitottam be,hogy a két kezét maga elé tartotta és kémlelte.:-))
2010. dec. 16. 18:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Másfél éves volt a lányunk mikor megfogant a kis tesó.a harmadik baba meg várakoztatott bennünket,és a második után 5 évvel fog érkezni.Volt ideje a hegeknek összeforrni legalább! :) Gratula a Babához,és sok sikert a következőkhöz! :)
2010. dec. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

6 hete szültem, tegnap voltam kontrolon.

Mondtam a dokinak, hogy nem vagyok már huszonéves sajnos, hogy sok időm legyen várni. Őszintén mondja meg, mi a biztonságos mert a 2 évet a szülészeten nagyon belemagyarázták a fejembe...

Doki azt mondta igazából 8 hónap után lehet próbálkozni...de a 2 év az mégiscsak jobb.

2010. dec. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 3 hós!!!Szept. 11.-én született.

Nekem van már egy kislányom.Két év és 1 hónap van közöttük.

Kb másfél éves volt mikor fogant a kistesó.

2010. dec. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En is csaszarral szultem,9 honapos a kisfiam.Nekem azt mondta a dokim,h 3 evet varjunk.
2010. dec. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babához!

Nekem a dokim azt mondta, hogy minimum 1 évet várjunk a kistesóval.

2011. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!