Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hány évesen éreztétek hogy...

Ti hány évesen éreztétek hogy gyermeket szeretnétek? Akkor mióta voltatok együtt a párotokkal? Házasok voltatok?

Figyelt kérdés
Nekem közel másfél éve van komoly kapcsolatom,úgy néz ki hogy együtt is maradunk,de titokban nagyon nagyon várom már,valószínűleg mert nagyon jó a kapcsolatom a párommal és tudom hogy 2-3 éven belül megpróbáljuk,beszéltünk is erről,de olyan messze az még..:/ tervben is csak az anyagiak végett tolnánk el a próbálkozás idejét.. 24l

2013. máj. 5. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

2 év "együtt járás", ebből fél év együttélés után házasodtunk össze, 20 éves voltam. 21 évesen szültem először. A férjem mondjuk majdnem 10 évvel idősebb nálam. Egyébként 17 éves korom óta (akkor mg nm ismertem a férjem) vágytam gyerekre. De még leérettségiztem, ez előtt ismertem meg a férjem, elkezdtem dolgozni, közben egyetemre jártam, utazgattunk, buliztunk... Egyáltalán nem az érdekelt sosem, mint a korombelieket. Ilyen különc voltam mindig.

Most 25 éves vagyok, boldog 2 gyerekes anya, és vágyom/vágyunk egy harmadik kicsire is. És szerencsére állunk úgy, hogy megtehetjük.

2013. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
én 32 évesen éreztem először ekkor voltunk 5 éves házasok
2013. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

mindig is tudtam, hogy szeretnék gyereket, de azt is, hogy erre nagyon fel kell készülni, mert sztem a világ legnehezebb dolga jó szülőnek lenni :)


25 vagyok, de asszem még nem jött el az ideje, h tettek legyenek a tervekből. még nem lenne türelmem egy kicsihez. na meg hát lélekben arra is fel kell készülni, hogy onnantól nincs szabadság, mindent a gyerekhez kell igazítani. erre trenírozom magam már évek óta :) mire 30 leszek, talán sikerülni fog :)

2013. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
19 éves korom óta vagyok a férjemmel, ekkor egyetemre (de maga a képzés csak főiskolai szintű volt) jártam. Teljesen véletlenül ismerkedtünk meg. Korábban nem szerettem volna sajátot (annak ellenére hogy várandósokkal, kisgyerekekkel foglalkozó szakmát választottam), úgy gondoltam én nem akarok szülni soha. Aztán, amikor másfél éve együtt voltunk már, akkor kezdett forrni bennem a gondolat, hogy ettől a férfitól én gyereket szeretnék. 23 éves koromra fejeztem be a tanulmányaimat (mentem az akkor még nem férjemmel külföldre), egyből munkába álltam, fél évvel később lettem várandós. 24,5 évesen szültem először, 27 évesen másodszor.
2013. máj. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rám hullámokban tört az érzés hogy babàt szeretnék. De ugye mindig meg volt hogy először legyen meg az egyetem aztán a munka stb...Mi több mint 5éve élünk együtt, bár nagyon korán is összebútoroztunk. Idén láttuk elérkezettnek az időt hogy babát vállaljunk. Most vagyok 6 hetes. Én 25 vagyok a párom 30, házasodni meg nem akarok, a lényegen egy gyűrű nem változtat szerintem. :-)
2013. máj. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

23 évesen szerettem volna először. Ekkor 4 éve voltunk már házasok, 6 éve együtt. Egyidősek vagyunk a férjemmel.

24 éves 15hkm :)

2013. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én világ életemben imádtam a babákat. Mindig is tudtam, hogy szeretnék gyerekeket. Mi nagyon fiatalon ismerkedtünk meg a férjemmel, én 16 és fél éves voltam, ő 18.

6 év együttjárás után összeköltöztünk. Ekkor már nagyon szerettem volna kisbabát, de tudtam, hogy előtte el kell végeznem az egyetemet és dolgoznom is kell, legalább annyit, hogy gyed-et kaphassak, de a vágy már erősen élt bennem. Ekkor voltam 22 éves. 25 és fél éves koromban összeházasodtunk, majd 27 évesen megszületett az első kisbabánk. Most 30 évesen tervezzük a másodikat, majd kb 33 évesen a harmadik babát. :)

2013. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 22 évesen éreztem azt először, hogy szeretnék. Akkor ismerkedtem meg, és jöttem össze a férjemmel, előtte csak távlati tervekben szerepelt, hogy persze majd egyszer szeretnék...

De miután összejöttünk ez megváltozott. 1,5éve voltunk együtt, mikor terhes lettem. A terhesség alatt házasodtunk össze.

2013. máj. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22 vagyok, már érzem, hogy nagyon szeretnék babát, lassan 4,5 éve vagyunk együtt. De még semmi nem adott, most fogom befejezni a sulit, úgyhogy majd 3-5 év múlva esedékes, előtte még esküvőt is szeretnék.
2013. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!