Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden szempontból sikeres,...

Minden szempontból sikeres, kihasznált PÉ-t követően várom a babóka beágyazódását. Jelezheti ezt enyhe szúrkálós, fájós érzés a béhemben? Most vagyok a PÉ-t követő 6. napon.

Figyelt kérdés
Több, mint fél éve próbálkozunk és már nagyon szeretnénk kisbabát.
2008. jún. 16. 12:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs méhemben.
2008. jún. 16. 12:49
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kifejezetten a méhedben, inkább az egyik oldali, legtöbbször a jobb oldali petefészeknél. Kisebb fájdogálás, szurkálás, görcsölés, mintha meg akarna jönni. Lehetnek még egyéb tüneteid, pl a mellbimbó viszketése, zavarni kezdenek a hangos zajok, pl a tv, illatok, és mintha kicsit megváltozna a hasad formája, kicsit duzzadtabb lesz.

Ha tudod melyik nap kellene megjönnie, akkor tudsz venni olyan terhességi tesztet, ami már a menzesz előtt 3-4 nappal kimutatja a terhességet.

2008. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasom, amit írtál, minden tünet eggyezik, nem is gondoltam, hogy ezek lehetnek. Nagyon szoríts értem, hogy összejöjjön, annyira szeretnénk már egy babókát!!!
2008. jún. 16. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!