Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt 2 nappal...

Menstruáció előtt 2 nappal esett már valaki teherbe közületek? Ha igen, mikor éreztétek az első tüneteket és mik voltak azok? Köszönöm előre is a válaszaitokat!

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Menzesz előtt 1 nappal estem teherbe és ezt 100%-ra tudom. Abba a hónapba akkor voltunk együtt június 2-án és utána már csak június végén de már július 4-én pozitívat mutatott a teszt, délutáni pisiből szóval tuti akkor jött össze. Másnap megjött egy fél napra ilyen pici barnás, véres izé de addig tartott. Az volt a furcsa mikor már a köv. menzim lett volna nem a mellem fájt hanem a mellbimbóm az volt az első gyanús jel. :) És be is jött.

3hónapos a lányom :)

2013. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:)) Gratulálok! Jó volt olvasni nagyon!:) Elég rendszertelen a menstruációm már 2 hónapja. Mindig késett és a szokásos 7 nap helyett 4 napot volt meg kevesebb mennyiségben. Terhességi tesztek negatívak lettek,viszont múlt hónapban menstruációm előtt 2 nappal együtt voltunk a párommal és most kb egy 3-4 napja úgy érzem, hogy le akar szakadni a mellem,ami persze nyilván lehet pms tünet is. Szóval még nem tudom mi lesz a végkimenetel. :)
2013. máj. 5. 19:07
 3/4 A kérdező kommentje:
Várok még tapasztalatokat!:)
2013. máj. 6. 13:28
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem mind a három gyermekem így jött össze az első nemvárt előtt 2 nappal a második nemvárt után 1 napon a harmadik pedig nemvárt előtt 4 nappal :) és mind a három tuti.


7,5 és 2 éves kislányok boldog édesanyja :)

2013. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!