Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az ovuteszten, amit jóstesz...

Ha az ovuteszten, amit jóstesztként használtam erősebb a második csík, mint az első negatív napomon, amikor ovutesztként használtam, az utalhat babára nemvárt előtt 3 nappal?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
nem teljesen értem, de a lényeg az, h az ovuteszt tök más hormon jelenlétét, mutatja ki, mint a terhességi tesztek. Ovu teszt lh-t, annak koncentrációját, ha magas, erősebb a teszt csík-ez a hormon váltja ki a tüszőrepedést. A terhességi teszt a hcg-t mutatja ki, ha van a vizeletben, terhes lehetsz (ovu után kb két héttől mutatja ki)
2012. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A jósteszt sajnos nem sokat ér, vagy bejön, vagy nem. Úgyhogy sajnálom, de erre nem lehet mit mondani, igen utalhat babára, de korántsem biztos, hogy tényleg így van. Jobban jársz, ha inkább megvárod a menzesz napját, és egy terhességi tesztet csinálsz meg. Sok sikert!
2012. nov. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem full pozitív volt a jósteszt már a 8.dpo-n és nem volt baba :(
2012. nov. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!