Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Óvszerrel védekeztünk, teszt...

Óvszerrel védekeztünk, teszt negatív, mégis öt napja késik a menzesz. Túlparázom vagy lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Március 17-én voltam együtt a párommal, az óvszer nem szakadt ki, nem esett le. Huszonegy nap múlva mentem dokihoz hüvelygyulladás miatt, arra antibiotikumot szedek. Ott volt uh, az nem mutatott semmit. Öt napja nem jön meg és semmi jelét nem érzem, hogy meg akarna jönni. Ráadásul az utóbbi két hétben állandóan ennék, főleg édességet, amit régen ritkán kívántam. Ma teszteltem, negatív. Kizárható a terhesség ezek alapján?
2013. ápr. 10. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyen Zsolt a kicsi neve, ma Zsolt nap van.
2013. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy terhes vagy. Sztem az antibiotikumtól késik.
2013. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam én is, de két hónapja is volt egy hüvelygyulladásom és akkor pontosan megjött.
2013. ápr. 10. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:
És akkor is kaptál rá gyógyszert?
2013. ápr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, sőt, mivel egy másik orvosnál voltam, ő háromfélét is felírt. Most csak egyet kapok meg egy kúpot kéne elkezdenem, miután vége a menzeszemnek. Tehát ha normálisan megjött volna, akkor most kéne elkezdenem.
2013. ápr. 10. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!