Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ismertek olyan esetet, amikor...

Ismertek olyan esetet, amikor a doki tutira megmondta, hogy nem lehet az anyuka terhes és mégis az lett?

Figyelt kérdés
Tudjátok mi volt a gond, és hogy lombikkal, vagy spontán lett-e terhes az anyuka??
2013. ápr. 24. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Élő példa vagyok arra, hogy anyumnak nem lehetett gyereke!

Az orvos azt mondta soha nem lehet gyereke, nem tudom hogy miért, pedig mondta már.

Az öcsém sem születhetett meg soha...:)))

Anyumnak ezt 18 évesen mondták, rá 1 évre jöttem én:-)

Utána öcsém.

Szóval, a természet s a szervezetünk hatalmas nagy csoda!!


17+5hkm

2013. ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A múltkor írta egy válaszoló, hogyők évekig próbálkoztak, majd a kivizsgálások után mondta a doki, hogy természetes úton kizárt, hogy sikerüljön a baba. Így fel is adták, és az első rágörcsölés nélküli együttlétnél össze is jött a baba, az orvosnak fogalma sincs, hogy hogyan lehetséges.
2013. ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia, az én sztorim a barátnőmmel történt. Évekig hiába próbálkoztak, végigcsináltak mindent, egész az 5. lombikkal bezárólag, egyik sem sikerült. Már fel is adták. Majd egy munkalehetőség miatt elköltöztek a városból az ország másik végére, új életet kezdtek. Mindketten dolgoztak, már nem is gondoltak babára, és a barátnőm spontán váratlanul teherbeesett. Igazi csoda! Ráadásul most már a másodikat várja, mert a szoptatás alatt újból spontán összejött! 13 évet vártak rá.

Ja és úgy tudom, a kivizsgálások során annak idején találtak mindkettőnél egy-két okot, amiért annak idején nem sikerült spontán. A fiúnál alacsony spermaszámot, a barátnőmnél endometriózist, arra meg is műtötték. De a beültetések nem sikerültek, csak miután elköltöztek, és már feladták a próbálkozást. Biztos a környezetváltás jó hatással volt rájuk, meg az, hogy már nem akarták görcsösen.

2013. ápr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondták, hogy reális esélyem nincs. Azaz mesterséges beavatkozás nélkül nem lehet. Letapadt petevezető miatt. (és még sok más...)

Lombikra készültünk, de elmaradt. (Nem ébredtek fel a fagyi babák.)De mikor a beültetés lett volna már terhes voltam, csak nem tudtam róla :)

2013. ápr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A főnökömék - mindkettőjüknél olyan probléma, ami kizárja a természetes fogantatást. 8 év alatt jött össze két gyerek, természetesen lombikkal (14 lombikjuk volt). Aztán 43 évesen elmaradt az anyuka menstruációja, de ezt a változókornak tudta be. Hízott is, de eleve kövér volt. Aztán amikor kb. a 17. héten megmozdult a baba, leesett a tantusz :) A doki el sem akarta hinni - végül egy csodaszép egészséges kislány született.
2013. ápr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Velem az orvosom egy kivizsgálás alkalmával közölte, hogy nem lehetek terhes, mert teljesen elhegesedett a méhem (többször volt egy bizonyos nőgyógyászati betegségem, ami ezt okozta). Meg is beszéltük a férjemmel, hogy akkor felesleges védekezni. Az 1. alkalommal teherbe estem. :) Most várom a 2. babánkat.

12 hkm

2013. ápr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tesómnak mondták, hogy annyira cisztás a méhe, hogy soha nem lehet gyereke! Most van egy lassan 9 éves, és egy 3 éves fia! Teljesen természetes úton sikerült mind a kettő, sőt a nagyra az egyik kórházba azt mondták, hogy elhalt a baba, és majd kiürül, mert annyira kicsi volt még. 4 hét múlva csak elment dokihoz és ott úszkált a baba
2013. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapja voltam orvosnál, hogy kérjek egy teljes kivizsgálást. Nem volt semmi okom rá, csak érdekelt, hogy minden rendben van-e?!

Megjöttek az eredmények és a doki eldobta a tollát. Bekérte az összes vérvételem eredményét az elmúlt 5 évből és mindegyiknél megmutatott 2 olyan vizsgált értéket, ami miatt kizárt, hogy nekem gyerekem lehetne.


Nos, 2 éves lesz a lányom. Előtte sosem mondta senki, hogy nem lehet gyerekem, de a vérvételek alapján elméletileg nem lehetne..


Nem érti, hogy ez hogyan lehetséges .. igazából engem nem izgat! Van egy lassan két éves "szuszogim" :)))

A többi pedig baromira nem érdekel! :)

2013. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ezek szerint a természet tudja a dolgát. Nagyon örülök az ilyen pozitív történeteknek, mert valószínűleg tesóméknál is lesz egy ilyen csodabébi...

Pedig náluk is totál kizárt volt, hogy lehetne. De még nem tudom felfogni és elhinni, hogy vannak ilyen csodák.

:)

Gratulálok a kicsikhez!!!

2013. ápr. 24. 16:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Anyukám háromszor lett terhes, pedig nem lehetett volna az orvosok szerint, de ők mindegyikünkkel évekig próbálkoztak intenzíven. Én első védekezés nélküli alkalommal terhes lettem, pedig nekem is azt mondták, hogy külső beavatkozás nélkül nem lehet babám.
2013. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!