Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt a 36. Napon....

Negatív teszt a 36. Napon. Lehet még terhesség?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne hogy átlag 31 napos ciklusaim vannak. Az előző április 1.-en jött meg es 7.-ig tartott. A párommal 13.-an voltam egyutt. Nem élvezett belém csak valadekos kézzel nyúlt belém de előtte letorolte. Peteeresem elvileg valamikor 20 es 23-a között lehetett mert akkor szurkalt a balpetefeszkem. Elvileg május 2.-an kellett volna meg jönnie-e de nem jött meg. Tegnap fürdés utan csináltam egy tesztet este ami negatív lett teljes mértékben. Hihetek neki teljes mértékben? Akar hogy számolom mar a nap bármelyik nap szakában ki kellene mutatnia. Hisz ha 23.-tol számolom a 12 napot akkor is. Meg ha 13-tol akkor is letelt a 12 nap ami alatt esetleg a beagyazodas vegben ment volna. 17 éves lany vagyok. Köszönöm a válaszokat. Hozza teszem hogy a hónapban sokat idegeskedek.
2013. máj. 7. 15:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt hozza kell tennem hogy 23.-a óta rettenetesen fáradt vagyok. Ejjel-nappal aludni tudnék.
2013. máj. 7. 15:29
 2/8 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes!
2013. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Várnám mások véleményét is. Nagyon szépen köszönöm előre is.

Szeretnek megnyugodni teljesen. 17/L

2013. máj. 7. 16:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy terhe nyugi!!
2013. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bocsi, terhes
2013. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor egyszer szexeltetek?
2013. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen csak akkor
2013. máj. 7. 17:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy nem vagy terhes. Kimaradhat és fáradt lehetsz a stressztől, idegességtől. De ha megnyugtat és már máskor is előfordul a késés, menj endokrinológushoz, vagy nőgyógyászhoz! De ebből az aktusból biztos, gogy nem vagy terhes!
2013. máj. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!