Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat terhesség ha az...

Előfordulhat terhesség ha az aktust nem fejeztük be, és a férfi partnerem nem élvezett el? Mellesleg az aktus óta erős, szagos folyásom van, mekkora esélye van a terhességnek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 19:33
1 2
 1/16 anonim válasza:
szerintem ne, de azért jobb félni mint megijedni...egy teszt nem árt, mivel nem élvezett el nem mondom, h nem lehetsz terhes, mert vannak kéjccseppek, ami szintén tartalmazhat életképes spermiumot.A szagos folyás aggasztó:vagy elkaptál valami nemi betegséget vagy felfáztál habár akkkor csípne illetve fájna a vizelés!Személyesen azt tanácsolom menj el nőgyógyászhoz ilyenekkel nem érdemes játszani!Tapasztalat...
2008. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Tehát:a terhesség nem valószínű, de a betegség kockázata nagy ha a folyás abnormális.Ez orvost kíván.
2008. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
a szagos folyás betegségre utal nem terhességre
2008. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Az utolsó jót írt. A szagos folyás az fertőzés..menj dokihoz, de a partnerednek volt előváladéka és tudnivaló, hogy abban is van sperma!! Na mindegy most már tesztelned kell ha nem jön meg, és irány a doki, mert elkaphattál valamit.
2008. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Írok magának a folyásokról, és persze a hüvely irrigálásról is, egyáltalán nem baj ha vett ilyet, de használni is kell tudni. Azért egy két dolgot leírok a krónikus folyásokról is szerintem lesz mit olvasni.


Folyásnak tekintünk minden olyan hüvelyváladékozást, aminek kellemetlen szaga van, viszket, csíp, közösüléskor fájdalmat, esetleg alhasi panaszokat okoz, vagy egyszerűen másfajta váladékozás jelenik meg, ami kellemetlen. Nem folyás a bővebb váladék, még akkor sem, ha esetleg a fehérneműn foltot hagy. Amennyiben a folyás léte kérdéses, akkor mindenképpen nőgyógyász orvoshoz kell fordulni, aki a hüvelyváladék levétele útján egyértelműen meg tudja állapítani, hogy van-e kóros váladékozás vagy sem. Az viszont nagyon fontos, hogy semmiképpen nem normális, ha egy nő minden nap betétet visel. Azt csak a betétgyártó cégek hirdetik, hogy jó, ha egy nő minden nap betétet használ. Akkor kivizsgálás szükséges és utána kell járni a folyás eredetének.



A normál hüvelyváladék színtelen szagtalan és erősen savas, olyan mintha citrom húzná össze az ember nyelvét. Sok nő hiszi azt, hogy folyása van, holott semmi tünete nincs és csak éppen egy bővebb váladékozása van. Mi emberek különbözőek vagyunk, sokan arról panaszkodnak, hogy szexuális együttlét során gyakran kiszárad a hüvelyük és nincsen elegendő síkosító anyaguk. Nekik sokkal ritkább az olyan panasz, mintha állandó folyásuk lenne. Azok a nők, akiknek a szexuális együttlét alatt bőséges váladék képződik és sohasem panaszkodnak arról, hogy a szex közben kiszáradnak, ezáltal a szexuális élet fájdalmassá válik, azok a nők gyakrabban érzik, mintha a bőséges normál hüvely váladékozás folyás lenne. A folyás soha sincs önmagában. Mindig egyéb panaszok is kísérik. A bőséges hüvely váladékozás pedig normális jelenség, még akkor is, ha ezt kellemetlennek érzik. Természetesen kérdéses esetben sokkal jobb, ha orvos állapítja meg, hogy a váladékozás normális-e vagy sem, hiszen a bőséges hüvely váladékozásnak nincsen következménye, de a folyás ki nem kezelése krónikus gyulladást eredményezhet.

2008. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Ki nem kezelt folyás méhszájsebet okozhat.Nekem volt..Ne várd meg.Nőgyógyász!
2008. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ,de a legnagyobb gond,hogy én mindössze 14 éves vagyok,szóval se terhes se fertőzött nem szeretnék lenni.De ha a kettő közül választanom kéne inkább fertőzéses,vagy gombás leszek mint terhes.Anyámnak talán könyebben magyarázom meg.De nagyon félek,hogy komolyan terhes vagyok.De az aktus nem tartott sokáig és egyikünk sem ment el.Nemsokára megkéne jönnie,valószinű ilyenkor peteérés?
2008. jún. 16. 20:47
 8/16 anonim ***** válasza:
ne agodj nem vagy terhes mert ilyenkor még peteérés sincs. de kivette és bisztos hogy nemélvezett beléd?szoval akkor te nem pettingelésről beszélsz ugye?
2008. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem sokáig tartott az aktus,az is kisebb megszakitásokkal történt,nem élvezett el,ő sem én sem.
2008. jún. 16. 21:07
 10/16 anonim ***** válasza:
ha a férfi nemosa meg a kukacát akkor bizony simás elkaphatsz gombát. mert a pisis farok bizony azt csinál
2008. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!