Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat terhesség ha az...

Előfordulhat terhesség ha az aktust nem fejeztük be, és a férfi partnerem nem élvezett el? Mellesleg az aktus óta erős, szagos folyásom van, mekkora esélye van a terhességnek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 19:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ne agodj nem vagy terhes.
2008. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nem te vagy az, aki az abortuszról is kérdezett fentebb? Mert az a leányzó is épp 14 éves és ilyen jellegű gondokról írt...A szagos folyás fertőzés és semmi köze a peteéréshez!
2008. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
dede én vagyok,sajnos...:(
2008. jún. 16. 22:13
 14/16 anonim ***** válasza:
Az előző hsz-ra is írtam. Ezek után azt mondanám, menj el dokihoz mindenképp! A szagos folyás fertőzésre utal. A terhesség esélye minimális, de azért lehetséges. ha a folyás nem múlik, mihamarabb menj dokihoz, mondj el neki bátran mindent, még ha kicsit kellemetlen is... Így mindent kivizsgál. Mensi előtt a terhességet nem biztos, hogy kizárja, bár azt hiszem vérvétellel lehetséges.
2008. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem vagy terhes. Dokihoz menj el mindenképp, mert ha valamit elkaptál, akkor előfordul, hogy nem jön meg időben, és ez mégtöbb aggodalomra ad okot. Fel fog írni egy kúpot, v. gyógyszert és kész. De akkor már meg tudja állapítani azt is hogy terhes vagy -e. De szerintem nem.

Legközelebb védekezz!

2008. jún. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Most már biztosan kiderült. Mi a helyzet?

2008. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!