Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség megszakítás utániakt...

Terhesség megszakítás utániaktól kérdeznék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rendellenesség miatt kellet a várandósságomat megszakítani sajnos már 14 hetes voltam 15 kezdődött volna kedden.

milyen hamar vállaltatok újabb babát, mikorra sikerül túltenni ezen magam (én elég lelkis vagyok)?

Mik azok amiket elkövethetek az egészséges baba érdekében, hogy biztos minden rendben menjen!

Mennyi esélyem van egy vetélésre?

Lehet buta kérdés de sokkolok, hogy mi lesz ha...


2013. máj. 9. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Először is sajnálom!!! :(

Nekem két missedem volt egymás után 2009 és 2010-ben.

Azt hiszem fél évet mondtak,hogy addig ne próbálkozzunk,de mások meg 3 ciklus kihagyást javasolnak.

Hogy mikorra sikerült túl lennem rajta??? Elég sokára,de ez természetes.Mai napig is sokszor eszembe jut,de már másképp gondolok rá,nem fáj olyan erősen. Elfogadtam és kész.

Kívánom,hogy mihamarabb rendbe jöjj testben és lélekben is!

2013. máj. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ!


Nekem is 3 hónapot mondtak. úgy hogy most ez az első "vérzés" a második mikor magától megjön és a harmadiknál már lehet próbálkozni...

most hál' istennek 38 körül van a hőm... a dokim szerint méhgyulladás lesz holnap találkozunk és megmondja mi legyen... Nem tudom, hogy hogy de úgy gondolom, hogy leghamarabb csak akkor leszek rajta túl ha jön a baba mihamarabb! Hogy őrá gondoljak... aztán lehet mire odakerülünk, hogy próbálkozhatunk meg a hátam közepére se kívánom még....


Sajnálom a missedeket :S!

2013. máj. 9. 15:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Folsav es multi kell szedni

A kovetkezo menses utan mar szabsd probalkozni

Sok sikert

2013. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek a 15.-ik héten kellett megszakítani a várandósságot hasonló okok miatt mint nálad. Az ő dokija fél év várakozást ajánlott, de mivel őt eléggé megrázta (volt már vetélése azelőtt is) még rá várt 2-3 hónapot és utána próbálkoztak ismét a babával. Már 4 éves a gyermeke. Szerintem várd ki az időt amit a doki ajánl és amíg te is késznek érzed magad, pihenj, szedj vitaminokat, ne stresszelj.
2013. máj. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta a doki hamar lehet próbálkozni mert nem a "mi hibánkból" született volna betegen, hanem ez így alakult...

Már nyárra azt mondta a doki, hogy babás leszek (bízik benne) és jövőre szülünk...

Legyen igaza... Én is úgy tervezem, hogy a vitamint elkezdem már előtte szedni, hogy tényleg mindent megtegyünk érte, hogy a harmadik terhességem már sikeres legyen...

Van egy 3 éves nagyfiúnk :)



3.!

Nekem még sosem volt vetélésem vagy abortuszom...

Lehet, hogy barátnődnek azért ajánlottak fél évet?

2013. máj. 10. 10:35
 6/9 anonim válasza:

Szia!

Nekem tavaly januárban volt missed ab.-om....kb 1 év kellett,hogy túltegyem magam rajta...néha azt éreztem beleőrülök.

6 hónappal ezelőtt teszteltem egy pozitívat...aztán megjött..erősen. Rohantam az orvoshoz. Méhen kívüli terhesség gyanújával bent akartak tartani,de a munkám miatt nem maradhattam. Ez volt a következő sokk. "megúsztam" egy spontán vetéléssel. Nem tudom ennek van e köze a tavalyi történésekhez, mindenesetre én már semmi jóval nem biztatom magam.

Neked pedig minden jót kívánok! <3

2013. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez nem jó hír! Nagyon sajnálom! Biztos minden rendben lesz! Van már nagyobb babátok vagy ők lettek volna csak?

Gondolom (sejtem) min mentél át!!!


Nem tudom én most úgy érzem mihamarabb akarom a babát és a 3 hónapot se akarom kivárni... Hátha el tudná terelni a figyelmem.

De viszont ha arra gondolok, hogy babát fogok várni akkor olyan érzés, mintha ezt a picit, aki már nincs velünk elárulnám...

Ez most lehet hülyén hangzik, de így érzem.

Van olyan érzésem is, hogy ezt a picit 10 gyerek tudná nekem pótolni az meg a következő babával szemben hatalmas gonoszság!

2013. máj. 14. 14:23
 8/9 anonim válasza:

Nekünk ez első lett volna... vacak érzés volt.

Utána én is szerettem volna azonnal babát, de ahogy telik az idő, lassan másfél év, sajnos azt érzem,hogy nem akarok. Vállalnám,ha jönne, imádnám, de valamiért mégsem tudjuk rászánni magunkat...talán a félelem a csalódástól.

Én azt tanácsolom vállalj minél előbb! csak az teheti helyre a lelki világodat, az öröm kárpótolna mindenért :)

Hajrá!! Drukkolok!

2013. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm! Legyen igazad!

Én mindig egy gyereket akartam, de most hogy Őt elveszítettük már 3-4 gyerekre gondolok folyamatosan...

Remélem nektek is minél hamarabb sikerül és rászánjátok magatokat! Nekem a Fiam tartja a lelket bennem :) Ő a mindenem és bízom benne hogy lassan jön a tesó... Nem tudok arra gondolni, hogy nem jön. Valahogy ennek így nem lehet vége mert örökre csak arra gondolnék, hogy egynek az anyja vagyok és egy másik akit elveszítettem...

Szar ügy de kell a "happy end" mert különben az "angyalkámra" (bocs ez morbid tudom) gondolnék folyamatosan...

2013. máj. 21. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!